برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برای باشگاه‌های مشکل‌دار مجوز حرفه‌یی فوتبال صادر نمی‌شود

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۳ — ایسنا

نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در دفتر دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

به نقل از سایت فدراسیون، این نشست با حضور مهدی محمد نبی، غلامرضا بهروان، علی کاظمی، عزیز محمدی، امیر حسین حسینی، محمدرضا کسرایی و سهیل مهدی برگزار شد. باتوجه به اینکه نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در نیمه دوم شهریورماه امسال به تهران می آیند، برای انجام هماهنگی حضور آنها نشست فوق تشکیل شد و نتیجه گیری زیر به عمل آمد.

با توجه به اهمیت موضوع مقرر شد که تیمی مرکب از غلامرضا بهروان، عزیراله محمدی، محمدرضا کسرایی، سهیل مهدی و مهدی محمودی جهت بازدید دوره ای از ۱۸ باشگاه لیگ برتر فعالیت خود را آغاز کرده و بررسی نتایج این بازدیدها در فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد و باشگاههایی که در این بازدیدها همکاری های لازم را به عمل آورند، مورد تشویق قرار خواهند گرفت و بالطبع باشگاههایی که در این بازدید های دوره ای نتوانند شرایط مناسبی داشته باشند، امتیاز منفی برای آنها در نظر گرفته شده و عدم عملکرد مناسب آنها به مجمع باشگاه مربوطه و هیات رئیسه سازمان لیگ گزارش خواهد شد.

برای هریک از باشگاههایی که موجب کسر امتیاز نمایندگان ایران در بازدید نهایی بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا شوند، مطابق مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مجوز حرفه ای صادر نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391