برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بدهی ۱۲ میلیونی راه‌آهن صحیح نیست

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۲ — بی باک

قائم مقام باشگاه راه‌آهن ضمن رد بدهی ۱۲ میلیونی این باشگاه به بدنساز پیشین گفت: مستندات لازم جهت اثبات حقانیت باشگاه راه‌آهن را به ‏کمیته انضباطی ارائه می‌کنیم.

به نقل از مهر، روز چهارم مردادماه سایت فدراسیون فوتبال در خبری که روی خروجی‌اش قرار داد، باشگاه راه‌آهن را به پرداخت مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال به حسن مومنی حسینی، مربی بدنساز پیشین تیم فوتبال این باشگاه محکوم کرد.

کاظم امانی در نامه‌ای که در اختیار خبرگزاری مهر قرار دارد، در این خصوص گفت: باشگاه راه آهن هیچگونه بدهی به حسن مومنی حسینی ‏نداشته و اسناد و مدارک مالی موجود، نشان دهنده تسویه ‏حساب کامل باشگاه راه آهن با نامبرده است.

وی اضافه کرد: تمامی پرداخت‌های باشگاه راه‌آهن ‏به حسن مومنی حسینی طی هفت بازه زمانی به مبلغ ‏یکصدونوزده میلیون ریال عملیاتی شده، بنابراین شکایت ‏ایشان از باشگاه فاقد مشروعیت و وجاهت قانونی است.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن ادامه داد: طبق مستندات موجود دردفتر اسناد رسمی ‏‏۱۴۴۰ تهران که در تاریخ دوم مردادماه سال جاری ثبت رسمی ‏شده، آقای حسن مومنی حسینی به تسویه حساب کامل نقدی و نیز دریافت تمامی حق و حقوق خود از باشگاه راه‌آهن ‏بصورت مکتوب اقرار کرده است.

امانی در پایان گفت‏‏: یقینا با ارائه مدارک مربوطه و تعامل اداری با ‏کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حقانیت باشگاه راه‌آهن محرز شده و شفاف سازی مقتضی به منظور تنویر افکار ‏عمومی فراهم و اعمال خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391