برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنگر: دنبال توجیه نیستم،وقتی ۳ گل خوردیم یعنی خط دفاعی ضعیف بود

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۸ — گل

مطمئن باشید شرایط اینطور نخواهد بود و تیم ما تا چند هفته دیگر شکل واقعی‌اش را پیدا می‌کند. پرسپولیس نیاز به زمان دارد و من هم قول می‌دهم که خط دفاعی عملکرد خوبی داشته باشد.

محسن بنگر

محسن بنگر مدافع میانی پرسپولیس که یکی از خریدهای گرانقیمت این تیم بود، بعد از بازی با فجرسپاسی مورد انتقاد قرار گرفت و خیلی‌ها معتقدند او بازی ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت.
بنگر در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سایت گل ابتدا در مورد انتقادهایی که از او شده می‌گوید:«‌ من بارها با این شرایط مواجه شده‌ام ولی قرار نیست دنبال توجیه باشم. وقتی پرسپولیس ۳ گل می‌خورد یعنی اینکه خط دفاعی ضعیف بود و من هم دنبال توجیه عملکردم نیستم ولی باید بگویم که قبل از پنالتی فجرسپاسی همه چیز خوب پیش می‌رفت ولی به یکباره اتفاقات دیگری افتاد.»

خیلی‌ها معتقدند بنگر در گوشه محوطه جریمه هیچ دلیلی نداشت که روی بازیکن فجر خطای پنالتی انجام دهد. مدافع پرسپولیس اما در این مورد از خودش دفاع می‌کند:«‌ من به هیچ عنوان قصد خطا کردن روی بازیکن فجر را نداشتم در ضمن اگر هم برخوردی صورت گرفت بیرون از محوطه جریمه بود. من بازیکن حریف را ندیدم چون از پشت آمد ولی نکته جالب استدلال آقای بخشی‌زاده بود که گفت چون چمن محوطه جریمه کنده شده است باید پنالتی بگیرم.»
بنگر در پاسخ به این سوال که آیا قرار است با هماهنگی خط دفاعی و این نمایش ضعیف ادامه داشته باشد می‌گوید:« مطمئن باشید شرایط اینطور نخواهد بود و تیم ما تا چند هفته دیگر شکل واقعی‌اش را پیدا می‌کند. پرسپولیس نیاز به زمان دارد و من هم قول می‌دهم که خط دفاعی عملکرد خوبی داشته باشد. مطمئن باشید اتفاقاتی که در این بازی افتاد را خیلی زود جبران می‌کنیم.»
بنگر در پاسخ به این سوال که در حال حاضر مشکل اصلی پرسپولیس چیست تاکید می‌کند:« به نظر من مشکل اصلی ترکیب ثابت است و همین موضوع باعث شده که بازیکنان هنوز در زمین سردرگم باشند. مانوئل دیر به پرسپولیس اضافه شد و حالا دنبال این است که ترکیب اصلی خودش را پیدا کند و اگر این اتفاق بیفتد مشکلات ما برطرف خواهد شد.»‌

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391