برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرخابی:‌ در مورد این باخت ذوب‌آهن باید کادر فنی پاسخ دهد

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — ایمنا

کارشناس اصفهانی فوتبال کشور گفت: می‌توانیم ۴ باخت گذشته ذوب‌آهن را به حساب مشکلات مالی و روحی روانی بگذاریم اما در مورد این شکست فقط کادر فنی ذوب‌آهن باید پاسخ دهد.

حسین چرخابی

حسین چرخابی پیرامون باخت‌های اخیر تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: نمی‌توان وقتی یک تیم ۵ هفته پیاپی نتیجه نمی‌گیرد، همه آن را به مسائل روحی روانی و مشکلات مالی ربط دهیم چراکه مسائل بسیاری دست به دست هم می‌دهند تا یک تیم نتیجه نگیرد و مسئله فنی هم یکی از این مسائل است ضمن اینکه باید دید آیا تیم‌هایی که نتیجه گرفته‌اند، مشکلات ذوب‌آهن را ندارند؟
ذوب‌آهن باید استراتژی خود را مشخص می‌کرد
به نظر من یک تیم فوتبال باید پیش از آغاز فصل استراتژی خود را تعیین کند و مدیران ذوب‌آهن باید قبل از فصل استراتژی فصل خود را تعیین می‌کردند و برنامه لحظه به لحظه داشته باشند و نمی‌دانم که آیا در ذوب‌آهن این استراتژی تعیین شد یا نه اما فرض را بر این می‌گذاریم که حضور کربکندی در ذوب‌آهن روی همین استراتژی بود.
خود کربکندی هم مازیار را نمی‌شناسد!
کربکندی بعد از حضور در راس کادر فنی ذوب‌آهن مازیار را به عنوان دستیار خود انتخاب کرد و من شناخت چندانی روی این مربی ندارم و فکر نمی‌کنم خود کربکندی هم روی مازیار شناخت چندانی داشته باشد. بخش دیگری که باید به آن توجه شود، فعالیت‌های بدنسازی پیش از آغاز فصل است که امیدوارم در ذوب‌آهن انجام شده باشد.
ذوبی‌ها دیگر توجیه ندارند، کادر فنی پاسخ دهد
در مورد باخت این هفته ذوب‌آهن هم باید بگویم ذوبی‌ها دیگر این هفته بهانه و توجیه کافی برای باخت خود ندارند چون ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شده و حتی اگر ۴ باخت قبل را به حساب عدم رسیدگی باشگاه بگذاریم، به نظر من ذوبی‌ها در بازی پنجم باید بیشتر از خودشان مایه می‌گذاشتند آن هم در شرایطی که ذوب‌آهن به مصاف تیمی می‌رفت که تازه به لیگ برتر آمده و در شهر خودش هم بازی نمی‌کند. بنابراین من فکر می‌کنم این بار باشگاه نباید جواب دهد بلکه کادر فنی باید پاسخگو باشد.
ذوب‌آهن شخصیت باخت پیدا کرده است
متاسفانه ذوب‌آهن در حال حاضر شخصیت باخت پیدا کرده است و به نظرم با یک برد شرایط تیم عوض می‌شود. البته ذوبی‌ها بدانند که امسال لیگ خیلی دشوار است و با توجه به اینکه ۴ تیم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند، ممکن است زمانی برسد که ذوبی‌ها حسرت این امتیازات را بخورند.
مشکلات خط حمله و دروازه‌بان
آنچه مشخص است، ذوب‌آهن از نظر گلزن درجه یک هم مشکل دارد و در کار حمله همچنان مشکل دارد، ضمن اینکه دروازه‌بان ذوب‌آهن هم در بازی‌های اخیر نشان داده که یک دروازه‌بان متوسط است و واقعا مشکل دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391