برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی دایی: چرا فقط ما باید بعد از افطار تمرین کنیم؟

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۴ — قدس آنلاین

وقتی بازیکنان راه آهن به دایی گفتند که خیلی از تیم‌ها قبل از افطار تمرین می کنند دایی هم رو به شاگردانش کرد و گفت:' حالا که این طور است ما هم قبل از افطار تمرین می کنیم.چرا فقط ما باید بعد از افطار تمرین کنیم؟

تمرینات راه آهن در اولین روزماه مبارک رمضان ساعت ۲۳:۰۰ به پایان رسید و این مسئله اعتراض بازیکنان و حتی کادر فنی این تیم را به همراه داشت! تمرینات این تیم ساعت ۲۱:۰۰ شروع شد و تا دو ساعت بعد طول کشید. بعد ازاینکه تمرین راه آهن به پایان رسید بازیکنان این تیم جمع شدند و به علی دایی گفتند که اگر امکان دارد تمرینات را در زمان عادی هر روز انجام دهیم. علی دایی هم در پاسخ به شاگردانش می گوید:" همه تیم های بعد از افطار تمرین می کنند و ما هم مجبوریم بعد از افطار تمرین کنیم تا صدای کسی در نیاید." در این میان یکی از بازیکنان راه آهن به دایی می گوید:" نه آقا این طور نیست. خیلی از تیم های دارند قبل از افطار تمرین می کنند." دایی هم وقتی متوجه این داستان شد رو به شاگرادنش کرد و گفت:" انگار این وسط فقط دارد کلاه سرما می‌رود از فردا ما هم قبل از افطار تمرین می کنیم.چرا فقط ما باید بعد از افطار تمرین کنیم؟" طی سال های گذشته سابقه نداشته است که تمرین های تیم راه آهن ساعاتی مانده با پایان روز تمام بشود و معمولا این تیم قبل از افطار تمرین می کرده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391