برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سعید دقیقی: سخت ترین قرعه لیگ برای سایپا است

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۹ — پانا

مهاجم سایپا گفت: همیشه در اردوی تیم ملی بودم ولی ۲، ۳ بار است که کی روش مرا دعوت نمی کند. شاید دعوت شده‌ها درک تاکتیکی بهتری دارند.

سعید دقیقی

سعید دقیقی در خصوص دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: همیشه کارلوس کرش به من لطف داشته ولی ۲، ۳ اردوی اخیر با این که در باشگاهم خیلی خوب کار کردم دعوت نشدم.

وی افزود: کرش وقتی به اردو می رفتم خیلی به من انگیزه می داد. انشالله تیم ملی نتیجه بگیرد و موفق شود، دعوت شدن ما مهم نیست. باید بیشتر از این تلاش و صبر کنم تا در اردوهای بعدی باشم. بالاخره فوتبال بالاوپائین دارد. به نظرم افت نکردم و این دعوت نشدن هم مرا بی انگیزه نمی کند.

مهاجم سایپا تصریح کرد: وقتی لیست تیم ملی را ببینید متوجه می شوید که بازیکن جدیدی اضافه نشده و تقریبا همان نفرات اردوهای قبل هستند. فکر می کنم در این شرایط کرش بیشتر به سابقه بازیکنان نگاه می کند. بالاخره شاید بازیکنان دعوت شده درک تاکتیکی بهتری از بقیه دارند.

دقیقی با اشاره به تعطلیی لیگ گفت: هیچ تعطیلی برای لیگ خوب نیست چون شرایط تیم‌ها را دچار تغییر می‌کند ولی باید منافع تیم ملی را در نظر گرفت و تحمل کرد. قرار است تیم ملی به جام جهانی برود. شما می بینید که کادر فنی بازی با تونس را در نظر گرفته چون فوتبال عرب‌ها شبیه به هم است هرچند تونس قدرت بیشتری نسبت به لبنان دارد. ما باید همه تیم‌ها را جدی بگیریم به خصوص بازی با لبنان که اگر ۳ امتیاز را نگیریم خیلی اوضاع بد می شود. امیدوارم که بتوانیم با قدرت این ۳ امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص نتایج سایپا در ۴ هفته گذشته لیگ تاکید کرد: سخت ترین قرعه ممکن به ما خورده است. ما در ۵ هفته اول به ۳ تیم اول سال گذشته خوردیم. فکر می کنم نتایج خوبی گرفتیم. در تبریز با این که شایسته برد بودیم، مساوی کردیم. استقلال را بردیم. مقابل فولاد هم اگر اشتباهات نبود، می بردیم و در بازی آخر هم که بردیم. می توانستیم بهتر نتیجه بگیریم ولی نتایج ما خیلی خوب است. اگر انشالله بتوانیم سپاهان را هم ببریم و جلوی آنها مقتدر ظاهر شویم می توانیم مدعی باشیم.

مهاجم سایپا افزود: می توانیم مدعی باشیم چون واقعا نفرات خیلی خوبی داریم. البته همیشه استقلال و پرسپولیس مدعی هستند. سپاهان هم که این سالها خود را به عنوان قطب سوم معرفی کرده و در کنار اینها تراکتور هم مدعی است.

دقیقی در خصوص وضعیت داوری لیگ گفت: تقوی به ما دستور داده در مورد داوری حرف نزنیم و من نیز نمی توانم نظری بدهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391