برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهاب کهکشان را از مدار خارج کرد!

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۱ — گل

خدا دروازه بان های تیم ملی را دوست دارد که چنین کمک داورهای نابینایی در لیگ ایران پرچم می زنند

شهاب الدین گوردان

همیشه یک نفر با شماره یک به عنوان آخرین نفر اشتباهی را می‌کند که برای جبرانش هیچ نیرویی قادر به تلافی نیست. این قصه قرمزهاست و این بار لباس بر تن شهاب گردان است. درست شبیه حقیقی. بدون ذره ای تغییر با معمار زاده. مردی که محمد رویانیان مبلغی نزدیک به نهصد میلیون تومان به شکل چند فقره چک و یک دستگاه ماشین گرانقیمت به او داد تا بیاید به همه ما نشان دهد فوتبال ایران نتواسته دروازه بان خوب تولید کند.

۱- همیشه یک نفر با شماره یک وجود دارد تا ورزشگاه آزادی را مبدل به یخچال کند؛ چهره های یخ و مبهوت تماشاگرانی که آمده بودند نخستین پیروزی تیمشان در آزادی را جشن بگیرند اما مشکلات فصل قبل هنوز به شکل محکم و استواری وجود دارد لا اقل درون دروازه که چنین است. اینکه پرسپولیس موقعیت های فراوانی داشت، اینکه اگر قاضی و انصاری فرد کمی هوشیار تر بودند و اینکه اگر قرمزها کم شانس داشتند شاید بازی در اواسط نیمه دوم، دو هیچ یا سه هیچ می‌شد این‌ها همه احتمالاتی هستند که رخ نداد و پیرامون آن بحث یعنی دور باطل. اما واقعیت در مورد پرسپولیس یک چیز بیشتر نیست؛ آنها در حق آودکیچ که امتحانش را پس داده بود اجحاف کردند، محمد رویانیان بهترین خرید چند فصل اخیر پرسپولیس را مفت از دست داد تا ناباورانه نزدیک به یک میلیارد خرج دروازه بانی کند که فصل قبل چنین شاهکارهایی را بارها انجام داده بود تا آنجا که ابراهیم زاده او را ذخیره ذوب کرد.ثمره آن کفران نعمت در بازی با گهر خودنمایی کرد. گردان یک گل به قشنگی موهایش به حریف هدیه داد و سپس گل دوم را زیباتر از محمد پروین خورد.خدا دروازه بان های تیم ملی را دوست دارد که چنین کمک داورهای نابینایی در لیگ ایران پرچم می زنند؛ آن از گل دقیقی و واکنش رحمتی این هم از سایه زنی گردان که یکی از زیباترین گل های این چند فصل اخیر فوتبال ایران را خورد و داور آن را نادیده گرفت.


۲-فصل قبل دقیقا در چنین روزهایی بود که حقیقی چنین گل هایی می خورد و تنها نسخه پیشنهادی رسانه‌ها به استیلی تغییر دروازه بان بود.اتفاقا همین هم رخ داد اما معمار زاده چنان نمایشی را ارائه داد که تا مدت‌ها کسی شهامت نسخه پیچی در مورد گلر را نداشت.حتی زمانی که پیشنهاد استفاده از حسین هوشیار به دنیزلی داده شد خودمان بهتر می دانستیم این یکی از آن دو تای قبلی دست و دلباز تر است. حالا با چنین پیشینه ای باید به ژوزه چه پیشنهادی داد؟ دروازه بان جدید و ناشناخته قرمزها کیست؟ ایا این برزیلی ۳۶ ساله گزینه مناسبی است؟هر چه به تمرینات پرسپولیس بروید هیچ چیزی دست گیرتان نمی شود اما ما می گوییم دروازه بانت را عوض کن چرا که دست کم، ندیدن شهاب گردان که در سه بازی ۵ گل خورده (با احتساب شوت پروین که داور بلعیدش) این درد را از یادمان می برد ؛ فوتبال ایران دروازه بان خوب که هیچ حتی معمولی هم تولید نکرده است و در این بین باید مراقب بود رحمتی همانند بازی با سایپا نباشد که اگر چنین شد آن وقت اگر فرگوسن هم جای کی روش بیاید هیچ اتفاقی برای ما رخ نمی دهد.
۳-اگر قرار به روشن شدن موتور موفقیت های پرسپولیس باشد بهتر است قرمزها دعا کند انصاری فرد و قاضی و مابقی قدر موقعیت‌ها را بدانند؛ در شب بازی با گهر آنها نزدند و اکثر هواداران پرسپولیس مطمئن بودند این دروازبان نا مطمئن سرانجام کار را به تساوی می کشاند. البته کمتر کسی پیشبینی می کرد او از محمد پروین چنین شوتی را دریافت کند .یکی مثل عابدزاده دو گل می خورد و با اعتماد بنفسش راه وقوع معجزه را برای تعویض نتیجه باز می گذاشت یکی مثل این گردان اولی را که می خورد چنان روی زمین می نشیند که گویی گرگ آمده نصف تیمش را خورده!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391