برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست ذوب آهن : دروازه بان خارجی ما خیلی ضعیف است ، با اولتیماتوم به کادر فنی چیزی حل نمی شود

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۵ — پانا

سرپرست ذوب آهن اصفهان گفت: طبق گواهی پزشکی که سید محمد حسینی برای ما آورده، ۶ ماه اجازه فعالیت ندارد و داروی افسردگی مصرف می کند.

محسن کرباسچی

محسن کرباسچی در خصوص وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه روز گذشته باشگاه موفق شد پس از گذشت ۴ هفته از لیگ برتر ۱۵ درصد قرارداد بازیکنان را به حسابشان واریز کند که امیدواریم با بهتر شدن روحیه تیم بتوانیم از بحران خارج شویم. بالاخره این پرداخت باعث شده شرایط روحی روانی تیم برگردد.

وی افزود: درست است ۴ بازی را باختیم ولی انصافا در ۲ بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم و باید می بردیم. در بازی با صبای قم و استقلال تیم ما خیلی خوب بازی کرد ولی آنچه مستحقش بود به آن نرسید. ما نگران این نتایج هستیم چون همه می دانیم قعر جدول جایگاه تیم ذوب آهنی نیست که همیشه خود را به عنوان تیمی مدعی مطرح کرده.

سرپرست ذوب آهن تصریح کرد: باید آغاز هفته پنجم طوری به میدان برویم که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و لیگ تازه شروع شده. بالاخره زمان دارد می گذرد و باید کاری کرد. باید آن نتایج را فراموش کنیم و با قدرت وارد زمین شویم. بالاخره می دانید که بهترین روحیه برای تیم و بازیکنان پرداخت مطالبات است که بخشی را پرداخت کردیم.

کرباسپی گفت: البته تمام مشکلات تیم ما مالی نیست و تیم ضعف های فنی هم داشته که کادر فنی آن را بررسی کرده و در حال حل آن است. دروازه بان خارجی ما خیلی بد است. نمی دانستیم این قدر ضعیف است. سی دی بازی های او را دیده بودیم. ما چون به تومیسلاو مربی گلرهای خود اعتماد داشتیم این گلر را جذب کردیم. البته او هم نمی دانست این قدر ضعیف است. او روی همه گل‌ها مقصر نبوده ولی ۳، ۴ گل با اشتباهش خوردیم. بالاخره تازه به ایران آمده و باید باشرایط وفق پیدا کند. از این هفته باید خوب بازی کند. البته ما دنبال عیسی اندوی بودیم که شنیدم گفته به ایران نمی آید.

وی در خصوص این که چرا باشگاه سید محمد حسینی را در این شرایط سخت برنمی گرداند و تلاشی در این جهت نمی کند؟ تاکید کرد: او چون مشکل روحی روانی دارد، داوری افسردگی مصرف می کند. او اصرار داشت که کمکش کنیم تا قراردادش را فسخ کند. او از پزشک برای ما گواهی آورد که ۶ ماه اجازه فعالیت ندارد. ما هم به او نیاز داشتیم و روی حسینی حساب باز کرده بودیم. البته هنوز فسخ قراردادش قطعی و صددرصد نشده.

سرپرست ذوب آهن در خصوص این که آیا برای بازی با گهر به کادر فنی اولتیماتوم داده شده؟ افزود: ما باید ۳ امتیاز بازی با گهر را بگیریم. آنها هم تیم خوبی دارند و طبیعی است که دنبال ۳ امتیازند ولی اوضاع ما بحرانی تر است. این تیم اولتیماتوم نمی خواهد چون مشکلی حل نمی شود. تازه تعیین ضرب الاجل به تیم استرس هم می دهد. متاسفانه در این شرایط سخت مینیسک محمد صلصالی کاپیتان ما هم آسیب دیده و حداقل ۴، ۵ هفته او را نداریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391