برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزینه های جدید دستیاری مانوئل مشخص شدند

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۶ — جام‌نیوز

حمید درخشان یکی از اعضای کمیته فنی پرسپولیس گفته بود روز یکشنبه (دیروز) نام دستیار ایرانی ژوزه مانوئل اعلام خواهد شد اما دیروز این اتفاق نیفتاد.

تیم پرسپولیس

گفته می‌شود تا پایان هفته جاری این اتفاق خواهد افتاد و محمد رویانیان هم در مصاحبه‌هایش به این نکته تاکید کرده است که عجله ای برای انتخاب مربی ایرانی ندارد. تا دیروز صحبت از انتخاب حمید درخشان یا افشین پیروانی بود و گزینه‌ها همین دو عضو کمیته فنی بودند اما با این جمله رویانیان که «اعضای کمیته فنی بزرگوارتر از آن هستند که در کادر فنی دستیار شوند و این در شأن آن‌ها نیست» نشان داد انتخاب باشگاه از بین این دو پیشکسوت نخواهد بود.


همچنین حمید درخشان گفته بود دستیار ایرانی مانوئل با جلسه اعضای کمیته فنی توسط این کمیته انتخاب خواهد شد اما آشتیانی دیگر عضو کمیته فنی موضوع فوق را تکذیب کرده و می‌گوید: «قرار نیست جلسه‌ای برگزار شود. ما می‌‌خواستیم حداقل یک مربی ایرانی کنار ژوزه باشد تا ویژگی‌ها و خلق و خوی بازیکنان و شرایط فوتبال ایران را به او منتقل کند اما این کار به تاخیر افتاد.»
آشتیانی می‌گوید: «انتخاب دستیار ژوزه جزو وظایف کمیته فنی نیست و این مربی را خود ژوزه باید انتخاب کند نه کمیته فنی چرا که سرمربی اختیار دارد با چه کسی کار کند. ممکن است ما مربی را انتخاب کنیم که ژوزه نتواند با او کار کند و این می‌شود عین موضوع جذب بازیکنان که باشگاه آن‌ها را خریده و ژوزه می‌گوید من این بازیکنان را نگرفته‌ام.»


به گفته آشتیانی باشگاه یکی دو نفر را به ژوزه معرفی کرده و قرار است او پس از صحبت با آن‌ها دستیارش را خودش انتخاب کند. با خارج شدن نام درخشان و پیروانی از گزینه‌های دستیاری ژوزه بحث محمد خاکپور هم مطرح شد اما خاکپور می‌گوید به کادر فنی پرسپولیس نخواهد رفت. دیروز صحبت از حسین عبدی و وحید هاشمیان هم به میان آمد اما هیچ کدام از این دو نفر در ایران حضور ندارند. عبدی در انگلیس حضور دارد و سه هفته دیگر برمی‌گردد و هاشمیان در آلمان با فرزندش روزگار می‌گذراند. البته ظاهرا طی دو سه هفته اخیر صحبت‌هایی با حسین عبدی شده اما این صحبت‌ها برای همکاری در ارائه برنامه‌های طولانی و همکاری‌های دیگر بوده است.
در این شرایط همه می‌خواهند بدانند ژوزه سرانجام کدام پرسپولیسی قدیمی را برای دستیاری انتخاب می‌کند و البته فردی که انتخاب می‌شود حاضر است فقط مجری اوامر گروه پرتغالی باشد یا اتفاقات دیگری در راه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391