برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چهره کمیته داوران فدراسیون فوتبال عوض می‌شود

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۸ — مهر

گروه ورزشی: حضور قریب الوقوع محمد فنایی و مسعود مرادی در هیات رئیسه کمیته داوران از مهمترین تحولاتی است که بزودی در این کمیته رقم خواهد خورد.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال یکی از کمیته‌هایی بود که بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال دستخوش تغییراتی شد، بدین شکل که مهدی تاج نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از کمیته داوران خداحافظی کرد و جای خود را به فریدون اصفهانیان داد.

با وداع مهدی تاج از کمیته داوران فدراسیون فوتبال و آمدن فریدون اصفهانیان همیشه شایعاتی در خصوص تغییرات این کمیته به گوش می‌رسید، کمیته‌ای که تا پیش از این با حضور حسین عسگری، سیدرضا غیاثی، اسماعیل صفیری و فریدون اصفهانیان و ریاست تاج فعالیت می‌کرد.

با گذشت حدود یک سال از آغاز فعالیت هیات رئیسه کمیته داوران با ترکیب یاد شده ظاهرا قرار است تغییراتی در این هیات ایجاد شود. فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران که با انتخاب اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مسئولیت این کمیته را برعهده گرفته است، باید ترکیبی چهار نفره را در کنار خود گرد آورد و هیات رئیسه کمیته داوران را تکمیل کند.

اصفهانیان برای حضور در هیات رئیسه کمیته داوران دو فرد موجه از جامعه داوری را انتخاب کرده که در این رابطه حتی موافقت اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نیز جلب شده است. گزینه‌های اصفهانیان برای حضور در کمیته داوران محمد فنایی و مسعود مرادی هستند که از میان آنها به احتمال فراوان فنایی به عنوان نایب رئیس در کمیته داوران فعالیت خواهد کرد.

محمد فنایی در برنامه دوشنبه شب ۹۰ به صورت تلویحی این موضوع را تایید کرد و از گفتگوی خود با فریدون اصفهانیان برای حضور در هیات رئیسه کمیته داوران فدراسیون فوتبال خبر داد.

به غیر از محمد فنایی و مسعود مرادی، دیگر اعضای هیات رئیسه کمیته داوران رضا غیاثی و اسماعیل صفیری خواهند بود که در یک سال گذشته نیز در کمیته داوران حضور داشتند.

براساس قوانین فدراسیون فوتبال دپارتمان داوری فدراسیون زیرمجموعه کمیته داوران است و مجری سیاست‌های این کمیته. برهمین اساس باید منتظر تحولاتی در دپارتمان داوری فدراسیون نیز باشیم که پیش از این با ریاست حسین عسگری مدیریت داوران را عهده دار بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391