برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل باشگاه ملوان: مرغ ۷ هزار تومانی همان قرارداد ۶۰۰ تومانی است

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۸ — جام‌نیوز

مدیر عامل باشگاه ملوان ضمن عادی خواندن قرارداد ۶۰۰ میلیونی زارع نسبت به آنچه 'دروغگویی مدیران' می خواند، آنرا بدتر از رفتار برخی تماشاگران دانست.

به نقل از فارس، در اواسط برنامه ۹۰ شب گذشته صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان و حیدرپور مسئول اجرایی گهر روی خط تلفنی برنامه آمدند تا در مورد دلایل حوادث تلخ بازی ملوان و گهر توضیح دهند.


درودگر کنار هم نشستن تماشاگران دو تیم را عامل حادثه سنگ اندازی دانست و گفت که تعداد ماموران انتظامی در ورزشگاه کم بود. حیدرپور هم از مسئولان استانی و وزارت ورزش خواست زودتر ورزشگاه لرستان را تکمیل کنند.


وقتی فردوسی پور در واکنش به مبلغ قرارداد ۶۰۰ میلیونی بازیکنان گفت طوری می گویید ۶۰۰ تا انگار ۶۰۰ هزار تومان است، درودگر گفت وقتی مرغ کیلویی ۷ هزار تومان است، ۶۰۰ میلیون تومان هم ۶۰۰ تا می شود!


درودگر در مورد رقم قرارداد مازیار زارع و پژمان نوری گفت: «این دو بازیکن رقمی در حدود ۶۰۰ میلیون تومان دریافت کردند، نوری ۱۵۰ میلیون هم از گذشته از باشگاه ملوان طلبکار بود و قرار شد آن را در پایان فصل به او بدهم اما نماینده یکی از باشگاه‌ها شب را در منزل نوری سپری کرد و به او پیشنهاد یک میلیارد و چهارصد میلیون تومانی داد و گفت ۷۰۰ میلیون هم نقد پرداخت می‌کند که نوری به خاطر ملوان این پیشنهاد عالی را رد کرد. هدایتی هم به من گفت در ملوان به گونه ای هزینه کنم که فوتبال آسیب نبیند. ضمن اینکه دروغگویی مدیران بدتر از رفتار برخی تماشاگران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391