برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی : نمی‌توانیم حسینی را به زور نگه داریم وجدایی باید به صورت توافقی باشد

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۵ — مهر

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با اعلام اینکه تا فردا در خصوص جدایی سیدمحمد حسینی از این تیم تصمیم گیری می‌شود، گفت: نمی‌توانیم هیچ بازیکنی را به زور نگه داریم.

سید محمد حسینی

خسرو ابراهیمی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص جدایی سیدمحمد حسینی از این تیم ضمن بیان مطلب فوق گفت: روز گذشته سیدمحمد حسینی با من در خصوص جدایی‌اش از تیم ذوب آهن صحبت کرد و گفت به دلیل بیماری که دچار آن شده‌ام و همچنین مشکلات خانوادگی که در حال حاضر دارم دیگر نمی‌توانم در اصفهان بمانم و باید به مشهد برگردم.

وی در همین خصوص افزود: من از حسینی پرسیدم که آیا پای تیم دیگری در میان است که وی گفت این موضوع به هیچ وجه درست نیست و من به دلایلی که گفتم دیگر نمی‌توانم در تیم ذوب آهن فوتبال بازی کنم و باید به مشهد برگردم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: در حال بررسی دلایل و شرایط جدایی سیدمحمد حسینی از تیم هستیم، چون این بازیکن با ما قرارداد دارد و اگر تصمیم ما برای جدایی وی قطعی شود، این جدایی باید به صورت توافقی صورت گیرد. ما هیچگاه نمی‌خواهیم بازیکنی را در تیم ذوب آهن به زور نگه داریم و قطعا تا روز یکشنبه تصمیم نهایی خود را در خصوص جدایی حسینی از تیم اعلام خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391