برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناصر ابراهیمی: مهدوی کیا ، کریمی و بنگر خداحافظی کنند

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۲ — پانا

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر تیم مانوئل ژوزه ششم شود، جای تبریک دارد چون ضعیف ترین خط هافبک ۶۰ سال گذشته را استخدام کرده اند.

تیم پرسپولیس

ناصر ابراهیمی در خصوص دومین شکست پرسپولیس در آزادی اظهار داشت: نمی دانیم دور و بر رویانیان چه می گذرد که مدام افراد جابجا می شوند. یکی مدیر راهبردی می شود، یکی فلان پست را می گیرد و یکی می آید خود را همه کاره می داند. همه این افراد چون بوی پول شنیدند می خواهند خود را مطرح کنند و دورو بر پرسپولیس جمع شدند.

وی افزود: رویانیان با پول هنگفت به پرسپولیس آمده ولی نمی داند که دعای خیر پشت سر این تیم نیست. من جای او بودم به جای آوردن دنیزلی ۳ میلیاردی و ژوزه ۲ میلیاردی، پول همه بدهکاران را اول صاف می کردم. باور کنید نفرین طلبکاران پشت سر این تیم است و تا روزی که آنها طلبکاران را راضی نکنند، بهتر نمی شوند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه این تیم ضعیف ترین هافبک ۶۰ سال اخیر را جمع کرده. آقازمانی کمر تیم را با بازی ضعیفش می شکند و آن وقت در همه بازی‌ها فیکس است. مدافعان شکافی بین خود دارند که تیم‌ها به راحتی از آن عبور می کنند. با این شیوه واقعا به هیچ جا نمی رسند. اگر می خواهندعنوانی بگیرند باید یک هافبک دفاعی قلدر خارجی بگیرند.

ابراهیمی گفت: متاسفانه اشتباه بزرگی که رویانیان کرده، بازیکنان پیری گرفته که در فوتبال به همه چیز خود رسیدند و از روی شکم سیری فوتبال بازی می کنند. روزی به علی دایی گفتم که تو آقای گل جهانی و اسطوره این مملکت. در اوج و با قهرمانی خداحافظی کن و اجازه نده مردم تو را هو کنند و محبوبیت بشکند. حالا این حرف را به کریمی، مهدوی کیا و بنگر می زنم. آنها نباید از دستم ناراحت شوند. خودم عاشق مهدوی کیا هستم و در فوتبال ایران نادر است ولی قبول کنید که اینها به افتخارات خود رسیدند. در جام جهانی بازی کردند، لژیونر بودند و بهترین بازیکن آسیا را گرفتند و دیگر دوندگی و انگیزه ندارند.

وی تاکید کرد: پرسپولیس اصلا نفس ندارد. اگر می بینید تیم هایی مثل گهر، صبا و فجر می دوند چون انگیزه جوانی دارند. متاسفانه پرسپولیسی‌ها نه طرح و برنامه ای دارند و نه حفظ توپ و نه خلاقیت تیمی. حدود ۱۲ سال قبل ما مدافعانی مثل پیروانی، رهبری فرد، انصاریان، محمدخانی، باهنر و گل محمدی داشتیم که از همان دفاع پاسکاری می کردند و کمر تیم های حریف شکسته می‌شد اما الان مدافعان پرسپولیس زیر توپ می زنند. آن موقع که مدافعان ما با پاس های بلند، مهاجمان را صاحب توپ می کردند، به ما می خندیدند و مسخره می کردند اما الان پرسپولیس با آن روش بازی می کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که منظورتان از توپ های بلند همان فوتبال علی اصغری است؟ افزود: آن فوتبالی که ما بازی می کردیم علی اصغری اسمش نبود، فوتبال انگلیسی بود. من برای پرسپولیس متاسفم که به این روز افتاده. رویانیان باید دور و بر خود را صاف کند. این تیم نفرین شده است. اگر هم حرف بزنیم زنگ می زنند و می گویند انتقاد نکن.

ابراهیمی گفت: سال ۷۷ پرسپولیس بازهم به این درد مبتلا بود ولی ما آمدیم و تیم بردهایش را شروع کرد و آن سال قهرمان شدیم. به هواداران توصیه می کنم برای دیدن این پرسپولیس به ورزشگاه نیایند و این تیم را تحریم کنند تا وقتی درست بازی کند. الکی وقت خود را تلف نکنند. اگر مربی ایرانی بود، او را "هو" می کردند. البته ژوزه تقصیرکار نیست چون متاسفانه دلال دورو بر رویانیان زیاد بوده و بازیکنان پیر را به پرسپولیس آوردند. مطمئن باشید این تیم را نمی توانند جمع کنند. این طور پیش بروند، اگر ششم شود به آنها تبریک می گویم. تازه گل سومی که صبا زد داور الکی خطا اعلام کرد وگرنه گل هیچ مشکلی نداشت و اگر خطا هم بود باید آوانتاژ می داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391