برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی بهترین، زنیدپور بدترین بازیکن سپاهان

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۹ — ایمنا

در شبی که سپاهانیها بازی خوبی را در اهواز به نمایش گذاشتند، صادقی، ابراهیمی، خلعتبری و یالوویچ بازیهای چهره های شاخص سپاهان بودند.

تیم سپاهان

نمرات بازیکنان سپاهان در دیدار با فولاد به شرح زیر است:
محمدباقر صادقی(۶.۵)
دروازه بان جوان سپاهان شب خوبی را در اهواز پشت سر گذاشت. یکی از مهمترین ویژگیهای صادقی جایگیریهای فوق العاده اوست که شب گذشته باعث شده بی دردسر خیلی از موقعیتهای فولاد را مهار کند. صادقی همینطور ادامه دهد می توان امیدوار بود دروازه سپاهان را بیمه کند.
فرشید طالبی(۶.۵)
مدافع سابق ذوب آهن این روزها به یک مدافع بسیار متعصب در قلب دفاع سپاهان بدل شده است. فرشید در رویارویی با فولاد رمز اقتدار خط دفاعی سپاهان بود و اجازه نداد فولادی که تا پشت محوطه جریمه سپاهان خوب حرکت می کرد بتواند ضربات تمام کننده خوبی به سمت دروازه این تیم بزند.
هادی تامینی(۵.۵)
هادی تامینی هم در کنار طالبی بازی خوبی به نمایش گذاشت. اگر موقعیتی در فاز سرعت پیش نیاید می توان امیدوار بود تامینی از پس جنگهای تن به تن و مستقیم برآید. البته گل فولاد از منطقه ای به ثمر رسید که تامینی بایستی پوشش می داد.
حسن جعفری(۶)
جز فراری که مهرداد جماعتی از پشت او انجام داد و پاس گل فولاد را صادر کرد جعفری اشتباه دیگری نداشت. او یک بار هم دروازه تیمش را نجات داد.
حسن اشجاری(۵)
شریفات هر بار که اراده کرده حسن اشجاری را دور زد و به محوطه جریمه سپاهان نزدیک شد. اشجاری هر چه در راه انداختن تیمش از جناح چپ موثر بود در از کار انداختن شریفات متزلزل عمل کرد.
عادل کلاه کج(۶)
هافبک جدید سپاهان که پیش بینی می‌شد یکی از خریدهای بد این تیم باشد در دومین بازی خودش با پیراهن سپاهان رضایت بخش ظاهر شد. دوندگی بی امان کلاه کج، پاسهای سالم و جنگندگی او در میانه زمین سبب شد سپاهان از این منطقه استارت حملات خود را بزند.
امید ابراهیمی(۷)
امید باز هم دربهترین کیفیت است. او برنده جنگهای تن به تن وسط زمین بود، یک گل زد، یک بار دیرک دروازه فولاد را به لرزه در آورد و البته یکی دو بار هم در زدن ضربات آخر خودخواه نشان داد. در مجموع کاپیتان سپاهان روز خوبی را موفقی را پشت سر گذاشت مثل اغلب بازیهایی که تاکنون پیراهن سپاهان را به تن کرده است.
احمد جمشیدیان(۵.۵)
به هر حال انتظارها از او در غیاب محرم، کریمیان و جانواریو خیلی بالا رفته است. جمشیدیان که بازیکن بسیار خوش فکری است نقشی کلیدی در حرکت رو به جلوی تیمش داشت اما چهره شاخصی در ترکیب تیمش نبود. جانشین او حسین پاپی هم با حضورش در زمین سمت راست خط دفاعی فولاد را محل تاخت و تاز خود کرد و زمینه ساز گل سوم سپاهان شد.
میلاد زنیدپور(۵)
او بی نهایت فانتزی است. میلاد بازنده جنگهای تن به تن بود ولی ضربه ایستگاهی که مهمترین حرکت او در نیمه اول بود نشان سلیمی دروازه بان متزلزلی است. در مجموع زنیدپور بدترین بازیکن سپاهان بود در روزی که همه بازیکن این تیم در فرم خوبی قرار داشتند.
محمدرضا خلعتبری(۶.۵)
صدور دو پاس گل که از تجربه بالای خلعتبری نشات می گرفت باعث شد سپاهان پیروزی را در اهواز از آن خود کند. حضور او در ترکیب سپاهان یک نعمت است حتی اگر در بهترین شرایطش نباشد. سوکای جانشین خلعتبری هم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت هر چند مثل فصل گذشته در زدن ضربات آخر بی دقت بود.
رادومیر یالوویچ(۶.۵)
جنگندگی، قدرت شوت ، هدینگ و هر آنچه یک مهاجم بایستی داشته باشد در کیفیت بازی یالوویچ وجود دارد اما به نظر می رسد یالوویچ بایستی برای رسیدن به کیفیت نهایی خود چند بازی دیگر را پشت سر بگذارد. گل زیبای او استارت پیروزی سپاهان در دیدار مقابل فولاد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391