برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: نفت به سمتی می‌رود که همیشه موفق باشد

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۲ — ایسنا

سرمربی نفت تهران گفت که تمامی اعضای تیمش آمادگی کامل برای رویارویی با آلومینیوم هرمزگان را دارند.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم هرمزگان درباره شرایط تیم فوتبال نفت تهران، اظهار کرد: به جز یکی از بازیکنانمان که در بازی گذشته اخراج شد، سایر بازیکنان آمادگی کامل دارند که به ما کمک کنند. نتیجه‌ حرکت تیم فوتبال نفت به سمتی پیش می‌رود که همیشه با موفقیت همراه باشد. در این میان چند عامل تاثیرگذار است. یکی از آنها مجموعه مدیریتی باشگاه است که حمایت کامل را انجام می‌دهد. کادر فنی و همچنین بازیکنان از عوامل دیگر هستند و ما بازیکنان جوان و آب دیده را در کنار هم داریم. نتیجه‌ بازی هفته‌ اول ما برابر راه‌آهن طبیعی بود چرا که راه‌آهن با تیمی بازی می‌کرد که از لحاظ شکل تیمی تغییر نکرده بود و از طرفی هم کارش را دیرتر آغاز کرده بود و تیم‌هایی که تازه تمرینات‌شان را شروع می‌کنند، سرحال‌تر و مصمم‌تر هستند.

ابراهیم زاده در ادامه بیان کرد: بازی دوم ما با مس کرمانی بود که هفته‌ قبل برابر سپاهان بازی خوبی را ارائه داده بود و طبیعی بود که کار سختی داریم. اما تفکر ما این بود که می‌توانیم موفق شویم و نکته ای که بازیکنان ما باید به آن توجه کنند این است که فوتبال از دقیقه یک تا دقیقه ۹۰ است. خوردن گل در ثانیه ۳۰ فشار را دو چندان می‌کند، مخصوصا که بازی در خانه حریف باشد، ولی آنها خوب مدیریت کردند.

سرمربی نفت تهران درباره کیفیت بازی‌های لیگ دوازدهم و سطح بازی تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر آمده اند، گفت: سال گذشته در لیگ اتفاقی افتاد که تعدادی از تیم‌ها از لیگ یک به لیگ برتر آمدند و بعضی از تیم‌ها نیز مانند صبا بازیکنانشان را لیگ یکی کردند و به تبع این اقدام نفرات جدید لیگ بیشتر شد.

وی ادامه داد: گهر و آلومینیوم هرمزگان را اگر نگاه کنید، چندین بازیکن از تیم‌های شهرداری دارند که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشتند و این تجربه را دارند. به همین دلیل است که در شروع کار سختی برابر این تیم‌ها وجود دارد.

ابراهیم زاده در ادامه بیان کرد: ممکن است خیلی از تیم‌ها در ابتدای فصل صدر جدول حضور داشته باشند، ولی در پایان جایگاه دیگری را کسب کنند. بحث اصلی این موضوع پویایی لیگ به دلیل جوانانی است که وارد لیگ شده‌اند و انگیزه زیادی دارند که انگیزه آنها گاهی می‌تواند کمک حال تیم باشد و گاهی هم به ضرر تیم شود.

ابراهیم زاده درباره تاثیر نور ورزشگاه نفت تهران در عملکرد این تیم گفت: اطلاعی ندارم که نور ورزشگاه درست شده است یا خیر، البته فکر می‌کنم که این اتفاق هم نیفتاده باشد. این مساله به مدیریت سازمان لیگ و نظارت آنها بر می‌گردد، از پایان فصل گذشته تا فصل جدید فرصت زیادی بود و سازمان لیگ باید روی کارها نظارت می‌کرد تا این موارد حل شود. اما نهایت کار این است که می‌دانیم باید با اجبار کاری انجام شود. همان طور که سال گذشته هم نمونه های داشتیم مانند این که باید در بارندگی شدید بازی‌ها برگزار می‌شد. در حالی که در بازی‌های یورو می دیدم که به خاطر بارندگی داور بازی را تعطیل می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391