برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: باور داشتم که می‌بریم اما نه با ۶ گل

سه‌شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۳ — ایمنا

نفت تهران دیشب مقابل نفت آبادان ۶ گل به ثمر رساند تا با این نتیجه خودش را در جدول بالا بکشد و بالاتر از تیم‌های مدعی همچون استقلال و تراکتورسازی قرار گیرد.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده که امسال در فضایی متفاوت مشغول فعالیت است، با کسب ۸ امتیاز از ۴ بازی به دنبال درخشش با نفت تهران است و به نظر می‌رسد در رسیدن به این هدف خود مصمم است. او در گفتگو با ایمنا در مورد ۶ تایی کردن نفت آبادان در دیدار نفتی‌ها و شهرآورد اصفهان صحبت کرد.
دیشب مقابل نفت آبادان خیلی خوب ظاهر شدید، مطمئنا از نتیجه راضی هستید.
ببینید ما دیشب بازی خوبی از خود ارائه کردیم و به دنبال کسب نتیجه در این مسابقه بودیم؛ می‌دانستیم که تیم نفت با استرس به مصاف ما می‌آید بنابراین در ابتدا سعی کردیم که آرامش بازیکنان تیممان را حفظ کنیم. آنها هم در ادامه هجوم آوردند اما ما در یک ربع اول بازی خیلی خوب ظاهر شدیم و یک گل زدیم اما در ربع دوم بازی دو گل دریافت کردیم و بد ظاهر شدیم اما در ربع سوم بازی موفق بودیم و شکاف تیم حریف را شناختیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه ضعف نفت را شناخته بودیم، تلاش کردیم که از آن استفاده کرده و به گل برسیم و به این هدف خود رسیدیم. ما در ادامه با استفاده از بازیکن کرواسیایی خود فضاسازی کرده و در ده دقیقه پایانی بازی چند گل به ثمر رساندیم.
قبل از بازی فکر می‌کردید با این نتیجه نفت را شکست دهید؟
من باور داشتم که می‌توانیم در این بازی به پیروزی برسیم اما فکر نمی‌کردم که با این نتیجه به پیروزی برسیم. البته در پایان نیمه اول و وقتی شکاف تیم نفت را دیدیم، دیدم که می‌توانیم به گل‌های بیشتری برسیم.
فکر می‌کنم با این نتیجه توجه دیگر تیم‌ها به شما جلب شد، درست است؟
ببینید،‌ فعلا بازی‌های زیادی باقی مانده و با ۴ بازی نمی‌توانیم ادعایی داشته باشیم، ضمن اینکه مطمئن باشید بازیکنان با تجربه تیم‌های دیگر در ادامه برای آنها درخشش خواهند داشت و نتیجه می‌گیرند اما ما جوانان خوبی داریم و با ارتباطاتی که بین بازیکنان خود برقرار کرده‌ایم، می‌توانیم نتایج بهتری بگیریم.
مطمئنا خبر شهرآورد اصفهان نیز به شما رسیده است.
بله. من هم بعد از بازی نتیجه بازی را شنیدم.
ذوب‌آهن حداقل در این سال‌های اخیر اینگونه مقابل سپاهان تحقیر نشده بود.
به هر حال باید تحلیل کرد و دید که دلیل این مسئله چه بوده است اما من واقعا نمی‌دانم در این مورد چه بگویم.
فکر می‌کنید تیم با این شرایط نتیجه می‌گیرد؟
ببینید، ذوب‌آهن شرایط بدی ندارد و تیم خوبی برای مسابقات آماده کرده است و به نظر من حقش خیلی بیشتر از اینهاست. کربکندی هم مربی توانمندی است اما باید ببینیم که چه شرایطی برای او پیش آورده‌اند که او اینگونه نتیجه گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391