برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسپانسر داماش در جلسه معارفه:عضدی را می خریم

جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۴۴ — گل

ما اتفاقى وارد فوتبال شدیم با اسپانسرى پرسپولیس،اما با حرفهاى نا حق فتح الله زاده حسابى دلسرد شدیم!صدرا کاملا خصوصى است و ما به فکر تجارت هم هستیم

تیم داماش گیلان

کنفرانس مطبوعاتى امیر عابدینى و خریداران تازه ى داماش امروز در دفتر باشگاه داماش برگزار شد. این نشست مطبوعاتى که تحت تاثیر هیجانات هواداران داماش و شور شوق تشویق هاى آنها با تاخیر برگزار شد، ابتدا با سخنان عابدینى آغاز گردید.
وى با اشاره به عدم حضور طولانى اش در رشت و ذکر این نکته که نه شما حال سوال داشتید و نه من حالى براى جواب دادن! اما روزنه ى امید همیشه بود،فقط نگران این بودم که دیر بشود.همه ى آنها که آمدند مشتاق بودند اما شرایط ایجاب نکرد و البته انگیزه ى هیچ گروهى به اراده ى این دوستان نمى رسید و ما دنبال ناجى بودیم. در جلسه ى دوم من محکمتر شدم که این دوستان به نوعى هدیه ى خداوند به مردم گیلان است و من از این بابت اشک شوق ریختم. از نظر سنى این دوستان هم سن فرزندان من هستند اما از لحاظ مدیریتى من سر تعظیم فرود مى آورم. این را بگویم که جوانان رشت ارزش این سرمایه گذارى را داشتند و قرار است زین پس کارهاى بزرگى انجام شود.
در شوک این استقبال هستیم!
سپس شهرام قویدل مدیر عامل شرکت صدرا در سخنان کوتاهى گفت: من هنوز در شوک این استقبال هستم و از شور این هواداران که بیرون هستم به وجد آمده ام. بار اول که به فوتبال آمدیم خاطره ى خوبى کسب نکردیم، اما حالا با دیدن این جو اگر با قدرت پنجاه آمده بودیم اکنون با دیدن این اشتیاق توانمان صد و پنجاه شده است.
پس از آن بابایى مدیر کل سازمان ورزش ضمن خیر مقدم به مهمانان اعلام کرد به هواداران داماش تبریک مى گویم که زبانزد همه ى ایران هستند و امیدواریم با آسیایى شدن داماش به حقشان برسند ما هم به عنوان متولى ورزش در کنار هرسه تیم داماش و ملوان و سپیدرود ایستاده ایم.
ما پول مى دهیم عابدینى خرج کند!
پس از آن حاضرین به پرسش هاى خبرنگاران پاسخ گفتند. قویدل گفت ما اتفاقى وارد فوتبال شدیم با اسپانسرى پرسپولیس،اما با حرفهاى نا حق فتح الله زاده حسابى دلسرد شدیم!صدرا کاملا خصوصى است و ما به فکر تجارت هم هستیم، وقتى دیدم که هدایتى پا پیش گذاشت نا امید شدیم اما حالا دیگر فقط داستان مالى نیست و با این هوادار به فکر آسیایى شدن باید باشیم. ابتدا به زودى و تا پیش از نیم فصل داماش را سهامى عام میکنیم و همین الان از آقاى عابدینى مى خواهم براى قرار گرفتن داماش در رده هاى بالا دستش باز است که هرکسى را مى خواهد جذب کند. من بدون عابدینى کار نمیکنم. اگر او نباشد ما هم نیستیم،هر تغییرى ایشان صلاح دانستند انجام بدهند و قرار شد ما پول بدهیم و ایشان خرج کنند.
مردم پشت تیم بودند
عابدینى در ادامه گفت: ما شهر رشت را بالا خواهیم آورد،تا صدر فوتبال ایران بالاتر از اصفهان و آذربایجان. پروسه ى فروش کاملا انجام شده و ناظر قضایى هم آنرا تایید کرد. دست من پر بود چون مردم پشت من بودند، بازیکنان در عین بى پولى با شرف ایستادند و در حالى که پس از ماهها دو میلیون هم پول نمى گرفتند اما در میدان سرشان را جلوى توپ میگذاشتند. مردم درست در بحرانى ترین روزها پشت تیم بودند و ورزشگاه را پر میکردند. از این پس به کمک همین مردم ما هنجار ساز خواهیم شد.
داماش تغییر نام نخواهد داد.
در مورد تغییر احتمالى نام داماش، ابتدا عابدبنى گفت: بحث اسپانسر با مالکیت فرق دارد، با اطمینان مى گویم نام شهرباران مى ماند از رشت بیرون نخواهد رفت و ما بدون دغدغه در لیگ مى مانیم، اما درمورد پیشوند و پسوند احتمالى دوستان تصمیم میگیرند. اما قویدل در پاسخ گفت: برنامه اى براى تغییر نام نداریم و براى هرتصمیمى حتما از هواداران نظر خواهى خواهیم کرد، اگر آنها نام داماش را بخواهند ما هم حرفى نداریم. داماش نام یکى از ارتفاعات گیلان است و نام خوبى دارد.
ما عضدى را مى خواهیم بخریم!
قویدل ادامه داد: ما براى تیم هاى پایه هم برنامه داریم و در رشته هاى دیگر هم سرمایه گذارى میکنیم. هواداران داماش مطمئن باشند از قافله ى سایر تیمها عقب نخواهند افتاد. ما از آقاى بابایى مى خواهیم که ورزشگاه عضدى را به ما بفروسد و قول میدهم که آن را در حد استاندارد هاى روز دنیا تجهیز کنیم و آن را بهینه سازى نماییم، تا هواداران داماش در بهترین شرایط پذیرایى شوند. من مادرم اهل رشت هست و فرهنگ مردم رشت زبانزد همه ى ایران هست، مطمئن هستم که روزهاى خوبى در انتظار مان خواهد بود.
در پایان قرار شد امشب ساعت ده شب مالکان جدید ضمن بازدید از ورزشگاه عضدى با هواداران و بازیکنان داماش دیدار کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391