برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصرار برنامه ۹۰ بر "چاقوکشی در تمرین استقلال"

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — عصرایران

آنچه که از تصاویر برمی آید این است که در درگیری های تمرین استقلال، فرد مزبور با چاقویی که در دست دارد، کناری ایستاده و دخالتی در ماجرا ندارد و اینکه خبرنگار برنامه نود اصرار دارد تا این ماجرا را همچنان با عنوان "چاقو کشی در تمرین استقلال" مطرح کند...

تیم استقلال

اولین حضور امیر قلعه نویی در تمرین استقلال با حاشیه‌ها و درگیری هایی همراه شد که اخبار آن با عنوان "چاقوکشی در تمرین استقلال" در رسانه‌ها منتشر شد.

تیم استقلال

این ماجرا و عکس های مربوط به آن در برنامه نود دوشنبه شب مورد اشاره فردوسی پور قرار گرفت. فتح الله زاده هم توضیح داد که فرد چاقو به دست برای ذبح گاو و گوسفند قربانی در پیش پای امیرقلعه نویی آن جا حضور داشته است.

تیم استقلال

با توجه به اینکه در عکس های منتشر شده از درگیری های تمرین استقلال فرد چاقو به دست، از افرادی که با هم درگیر شده اند فاصله دارد و وارد درگیری‌ها نشده، به نظر می رسد ادعاب فتح الله زاده صحت داشته باشد.

تیم استقلال

اما برنامه ۹۰ در ادامه تصاویری هم از حضور همین فرد در جلسه های امیر قلعه نویی منتشر کرد تا نشان دهد که او از حلقه لیدرهای خاص امیر است.

محمدرضا راستگو خبرنگار برنامه نود، بر روی وبلاگ شخصی خود این تصاویر را با عنوان "هویت چاقوکش تمرین استقلال مشخص شد؛ سینه چاک امیرخان قلعه نویی!!" منتشر کرده است.

آنچه که از تصاویر برمی آید این است که در درگیری های تمرین استقلال، فرد مزبور با چاقویی که در دست دارد، کناری ایستاده و دخالتی در ماجرا ندارد و اینکه خبرنگار برنامه نود اصرار دارد تا این ماجرا را همچنان با عنوان "چاقو کشی در تمرین استقلال" مطرح کند، دو علت می تواند داشته باشد. اول اینکه واقعا در تمرین استقلال چاقوکشی روی داده و خبرنگار برنامه نود از وقوع چاقو کشی ودخالت فرد چاقو به دست در آن ماجرا اطمینان دارد اما عکسی از آن منتشر نشده است. دوم اینکه چنین اتفاقی روی نداده و خبرنگار محترم برنامه نود در حال اصرار بر روی یک گزاره اشتباه است که در این صورت شایسته است این اشتباه اصلاح شود.

با توجه به اینکه خبرنگار برنامه نود، بدون توضیحی درباره وقایع تمرین استقلال، بر روی صفحه خود نوشته است "تصاویر، خود گویای همه چیز است و شرح دادن در این خصوص گزافه گویی است! "، تصاویر منتشر شده روی وبلاگ ایشان را زیر این متن منتشر می کنیم تا مخاطبان نسبت به آن قضاوت کنند.

در پایان ذکر این نکته هم ضروری است که حتی اگر چاقو کشی در تمرین استقلال اتفاق نیفتاده باشد و این فرد هم در درگیری‌ها نقشی نداشته باشد، رواج ادبیات و رفتار های لمپن گونه در فوتبال امری است مذموم. اما راه مبارزه با لمپنیسم، دادن اطلاعات غلط نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391