برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رفتار متناقض استقلال در قبال مجیدی و جباری

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۶ — جام‌نیوز

فتح الله زاده در پاسخ به شایعاتی که پیرامون قهر و دلخوری میان او و امیر قلعه نویی وجود دارد، همه چیز را انکار می‌کند و می گوید ما بچه نیستیم که قهر کنیم.

در ادامه فتح الله زاده می گوید من به مجیدی گفتم تو چند سال کاپیتان استقلال بوده ای و حقت است که کاپیتان باشی اما نظر قلعه نویی این است که نکونام کاپیتان باشد. با این حال، ما همیشه تو را کاپیتان می دانیم! به نظر شما آیا این حرف‌ها به جز قهر و دلخوری معنای دیگری دارد؟


قلعه نویی دوست ندارد مجیدی کاپیتان استقلال باشد، چون این بازیکن در مصاحبه ای او را مسبب و عامل قهرمان نشدن تیمش در فصل گذشته می داند.


متقابلاً فتح الله زاده دوست نداشت مجتبی جباری در این فصل در استقلال باشد اما قلعه نویی باز هم بر خلاف نظر فتح الله زاده جباری را نگه داشت.


در اینجا البته رفتار قلعه نویی در قبال دو بازیکنی که با هر دوی آن‌ها اختلاف داشت، متناقض است. قلعه نویی برای بازگشت مجیدی به استقلال، بازوبند کاپیتانی را بهانه می‌کند و راه مجیدی سد می شود اما جباری که کمتر از فرهاد به حضور قلعه نویی در استقلال انتقاد نداشت، در این تیم می ماند. ممکن است فتح الله زاده چنانکه خودش می گوید با قلعه نویی قهر نباشد اما مسلماً در این شرایط او نمی تواند عاشق چشم و گوش بسته امیر باشد.


شاید فتح الله زاده با قلعه نویی قهر نباشد و با او حرف بزند اما بعید می دانیم مدیر عامل استقلال هنوز امیر را شاه ماهی تیمش بداد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391