برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال به ترکیب دلخواه رسید؟

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۸ — گل

پیروزی برابر ذوب آهن شاید این تفکر را القا کند که هنوز هم می توان به این شیوه دل بست و با آن نتیجه گرفت

تیم استقلال

استقلال با تک گل منوچهری به سختی ذوبی‌ها را برد. به سختی.
در سومین دیدار آبی پوشان پایتخت در لیگ دوازدهم علی رغم فشار فراوانی که استقلال از سمت راست به حریف وارد می آورد، سمت چپ این تیم کاملاً بی استفاده و تا حدودی بی خطر بود. آنها اگر می خواهند با اصرار به همین روش سنتی بازی‌ها را دنبال کنند نیازمند آنند که سمت چپشان هم فعال شود تا لااقل در مواقع لزوم از سمت مقابل نقشه هایشان را پیاده کنند. مشکلی که شاید با ورود میثم حسینی آماده رفع شود.
به نظر با کسب این پیروزی، ژنرال راهش را برای ادامه فصل پیدا کرده باشد چرا که تا حدود زیادی ترکیب دلخواهش را یافته و نتیجه هم مزید بر علت می شود. ترکیبی که اکثریت ستارگان را راضی نگه می دارد و از همه مهمتر فلسفه هجومی امیرخان را که همان ارسال از جناحین باشد را به خوبی اجرا می کند. این شیوه تکراری و البته پر کاربرد در فوتبال ما برای استقلال با علی حمودی در هفته سوم لیگ دوازدهم موثر واقع شد. بازیکنی که شاید بیشترین رفت و برگشت‌ها را در بین هم پستی هایش دارد و از این نظر مثال زدنی است. همکاری او با خسرو حیدری فرصت های ارسال بسیاری برای آبی پوشان پایتخت ایجاد می‌کند و پیروزی برابر ذوب آهن شاید این تفکر را القا کند که هنوز هم می توان به این شیوه دل بست و با آن نتیجه گرفت ...

اما اتوبانی که آبی‌ها در این دیدار شروع به ساختنش کرده بودند یک طرفه بود و این می تواند خیلی زود یکنواختی تاکتیکی ایجاد کند. بعید نیست قلعه نویی با همین شیوه و حتی نفرات لیگ را پیش ببرد. ترکیبی که نکونام نقش محوری دارد و جایگاهش توسط بازیکن دیگری به خطر نمی افتد!
هر دو مدافع مرکزی، بلند قامت و سر زن هستند. (البته فاقد فاکتوری به نام سرعت و تکنیک. نقطه اشتراک استقلال و پرسپولیس ۹۱.) خسرو حیدری و حمودی می توانند توپ های زیادی را به روی دروازه بفرستند. مهاجمان نوبتی بازی کنند. (روشی که قلعه نویی برای تیم های تحت هدایتش خیلی به کار گرفته و اینگونه تا حدودی مهاجم گلنزش را تنبیه می کند.) جانواریو و بائو آلترناتیو یکدیگر باشند.
و در نهایت رفتن یکی از بین جباری و زندی خللی به نحوه بازی استقلال در ادامه لیگ دوازدهم وارد نکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391