برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی : از هواداران می خواهم کنار تیم باشند

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۲ — گل

خوشبختانه پرسپولیس توانست قبل از شروع فصل بازیکنان بسیار خوبی را جذب کند و این می تواند یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در این فصل باشد.

حمید استیلی

حمید استیلی سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که در آغاز فصل گذشته شروع ضعیفی را تجربه کرد و در ادامه نیز نتوانست توقعات هواداران را برآورده سازد و در نهایت از پرسپولیس اخراج شد. او حالا در مقام یک پیشکسوت پرسپولیس شاهد آغاز ضعیف پرسپولی با مانوئل ژوزه‌ی پرتغالی است ، مربی تیم پرستاره‌‌تری را نسبت به استیلی در اختیار دارد. استیلی در رابطه با پرسپولیس این فصل صحبت‌هائی را انجام داده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

حمید استیلی در رابطه با پرسپولیس این فصل گفت : "برای موفقیت یک تیم شروع موفق قبل از آغاز مسابقات بسیار مهم است.

خوشبختانه پرسپولیس توانست قبل از شروع فصل بازیکنان بسیار خوبی را جذب کند و این می تواند یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در این فصل باشد."

"تنها مشکل این تیم حضور باتاخیر مانوئل ژوزه سرمربی پرسپولیس است که امیدوارم این مشکل نیز با گذشت زمان برطرف شود."

وی با اشاره به وضعیت خوب سکوها، تصریح کرد: "خوشبختانه وضعیت سکو های پرسپولیس در این فصل بسیار مناسب است و این می تواند به موفقیت این تیم کمک زیادی کند."

استیلی در ادامه گفت : "تمرینات تیم کمی دیر شروع شده است و این مشکل را در بازی های ابتدای فصل مشاهده می کنیم که این مساله نیز با گذشت زمان قابل حل خواهد بود.

استیلی با اشاره به مشکلات تیم تحت هدایت خود، گفت: "در زمان من تیم مشکل روحی داشت و این مساله آسیب زیادی وارد کرد که خوشبختانه امسال همه کنار پرسپولیس هستند."

سرمربی سابق پرسپولیس، در خاتمه گفت : "از هواداران می خواهم کنار تیم باشند و اطمینان دارم شرایط تیم با همکاری آنها بسیار خوب خواهد شد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391