برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشش فجریهای بی ادعا در برابر بزرگان فوتبال

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۰ — مهر

بازیکنان بی ادعای تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز طی دو هفته گذشته مسابقات لیگ برتر، تیمهای بزرگی را با بازیکنانی با قراردادهای نجومی شکست دادند اما هیچکس کار بزرگ آنها را ندید.

تیم فجر سپاسی

مسئولان وبازیکنان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز که هم اکنون در جایگاه دوم لیگ برتر قرار دارند درحالی این موفقیت را کسب کردند که تا اوایل خرداد ماه سال جاری هنوزوضعیت تیم نامشخص بود.

تیم فجر سپاسی

بازیکنان بی ادعای فجر سپاسی ازنیمه خرداد ماه سال جاری و بعد ازحمایت مسئولان استانی تمرینات خود را زیر نظر محمود یاوری آغاز کردند و با تمرینات مستمر درهفته اول ودوم لیگ برتر تیم ذوب آهن و پرسپولیس تهران را با سه گل پشت سر گذاشتند.

تیم فجر سپاسی

موفقیتهای کسب شده توسط تیم فجر سپاسی شیراز در حالی اتفاق افتاد که هیچکس کار بزرگ بازیکنان این تیم را ندید.

بی توجهی همیشگی به تیمهای شیرازی از همان لحظات شیرین پیروزی مقابل پرسپولیس شروع شد، از آنجایی که گزارشگر مسابقه به ثمر رسیدن گل پنالتی فجریها را به پای خوش اقبالی آنها نوشت و یا با بی میلی هرچه تمام نسبت به گلهای آنها واکنش نشان می داد.

بی مهریها همچنان طی این هفته ادامه داشت، همه از بازی نه چندان مطلوب بازیکنان قرمز پوش می گویند اما هیچکس نیم نگاهی نیز به توانایی بازیکنان جوان فجر نینداخت که آنها نیز سهم ارزنده ای در نتایج درخشان رویارویی با مدعیان فوتبال داشتند.

هیچکس به این موضوع فکر نکرد که عملکرد یک عده جوان بی ادعا نیز باید مورد ستایش قرار گیرد، جوانانی که مبلغ قرارداد اکثریت آنها به اندازه نیمی از قرارداد یک بازیکن شناخته شده فوتبال امروز کشور نمی شود.

در این شرایط، بازیکنان فجر نیازمند روحیه و انگیزه برای ادامه روند موفقیت خود هستند که اگر این روحیه به این شکل حفظ نشود شاید شرایط مناسبی برای فجر برای این بازیکنان جوان در ادامه لیگ از نظر روحی فراهم نشود.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیرازگفت: هر تیمی نوسان داردو قرار نیست همیشه درصدر جدول باقی بماند اما بازیکنان فجر شهید سپاسی برای قرار گرفتن در جایگاه فعلی زحمات بسیاری کشیدند.

محمود یاوری ادامه داد: درصورتی که مسئولان ومردم بودجه باشگاه فجر شهید سپاسی شیرازرا با هزینه‌ها و مبالغی که سایر تیمهای لیگ برتری برای بازیکنان می پردازند مقایسه کنند به خوبی متوجه کار بزرک بازیکنان تیم می شوند.

وی اضافه کرد: باریکنان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز ازنیمه خرداد ماه تمرینات خود را آغازکردند وبا وجود کمبود امکانات و پرداخت نشدن مبالغ قرارداد به صورت جدی وفعال در تمرینات حضور دارند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز افزود: بازیکنان تیم پرداخت نشدن هزینه‌ها رابا تمرینات بیشتر جبران می کنند که این اتحاد وهمبستگی باعث شد تا در هفته های گذشته تیم نتایج درخشانی را کسب کند و با توجه به تلاش های بازیکنان ادامه داشتن این روند در هفته های آینده نیزامکان پذیر است.

یاوری تصریح کرد: درفوتبال تیم‌ها همیشه دچار نوسان می شوند به طوری که تیم های بزرگ دراوایل لیگ بازی های خود را واگذار می کنند اما به دلیل برخورداری از بازیکنان بزرگ به تدریج این مشکل را برطرف می کنند.

وی فعالیت تیم فوتبال فجرسپاسی رایکنواخت دانست وابراز داشت: من به عنوان مربی تیم همیشه برای برد به میدان قدم میگذارم وبه همین دلیل بازیکنان تیم فوتبال فجر سپاسی نیز تفکرشان مانند مربی است ودرتمام بازی‌ها برای پیروزی و امتیاز کامل به رقابت با حریفان می پردازند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیرازتاکید کرد: بازیکنان تیم از شایسته ترین ورزشکاران حال حاضردر لیگ برتر فوتبال هستند که با کمترین مبلغ برای حضور در تیم فجر سپاسی قرار داد بسته اند از این رو لازم است مسئولان استانی نیز به تعهدات خود در قبال تیم عمل کنند و مدیرعامل باشگاه را تنها نگذارند تا شاهد کسب نتایج درخشانتری توسط این ورزشکاران باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391