برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی فجرسپاسی - نفت آبادان

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۸ — گل

در دیدارهای دو هفته‌ی ابتدایی خالقی‌فر از نفت درخشش قابل توجهی داشته است و همچنین تیم فجر دو ستاره‌ی ناب به نام‌های حقیقی و نظری را رو کرده است.

تیم نفت تهران

در یکی از ۹ بازی هفته سوم مسابقات لیگ برتر دو تیم صنعت نفت آبادان و فجرسپاسی به مصاف هم می‌روند. این دو تیم در حالی برابر هم قرار می‌گیرند که از یک سو شاگردان سرهنگ یاوری با دو پیروزی پیاپی چشمان همگان را به خود خیره کرده‌اند و از سوی دیگر شاگردان مربی پرتغالی تیم نفت آبادان با اینکه نمایشی دل‌پذیر را در دو بازی اول خود به نمایش گذاشتند اما سهم آن‌ها از این دو بازی فقط یک امتیاز بود.

فجر در دیدار اول خود با نتیجه‌ی دور از انتظار سه بر صفر ذوب آهن را شکست داد و در دیدار دوم در یک دیدار زیبا, کهکشان پرسپولیس را به خاک نشاند. نفت آبادان هم در دیدار نخست از پرسپولیس شکست خورد، در حالی که اگر بی‌دقتی بازیکنانش نبود می‌توانست نتیجه‌ی بهتری را به‌دست آورد و در بازی دوم نیز توانست در انزلی تیم متحول‌شده‌ی ملوان و حسین هدایتی را متوقف کند. دیدار این دو تیم در شیراز و به میزبانی تیم فجرسپاسی برگزار خواهد شد و تیم نفت آبادان دومین هفته‌ی متوالی را بیرون از خانه به بازی خواهد پرداخت.
به دنبال ستاره‌

دو تیم نفت و سپاسی همیشه جزو بازیکن‌سازترین تیم‌های فوتبال ایران‌اند و در این فصل نیز با کمترین هزینه تیم‌های خود را بسته‌اند. در این فصل نیز با توجه به دیدارهای دو هفته‌ی ابتدایی خالقی‌فر از نفت درخشش قابل توجهی داشته است و همچنین تیم فجر دو ستاره‌ی ناب به نام‌های حقیقی و نظری را رو کرده است. حقیقی در صورت تداوم درخشش‌اش می‌تواند به زودی به ترکیب ثابت تیم ملی راه یابد و هم‌چنین نظری که در دو هفته‌ی ابتدایی دو گل زده است و گل تماشایی او به قرمز‌های پایتخت که با طی کردن نیمی از زمین مسابقه به‌ثمر رساند نوید یک مهاجم شش‌دانگ را می‌دهد.

ترکیب احتمالی

به نظر با توجه به پیروزی در بازی‌های قبل و اینکه تیم سپاسی محروم و مصدومی برای این بازی ندارد یاوری ترکیبش را دستخوش تغییر نمی‌کند و با ترکیب تیم برنده به میدان می‌رود. در تیم نفت نیز با توجه به درخشش روح‌ا... عرب در بازی قبل، این بازیکن را به طور ثابت به میدان می‌رود و شاید تنها تغییر در ترکیب این تیم ورود همین مهاجم باشد.

سرهنگ علیه پرتغالی‌ها

یاوری با نتایجی که در این دو هفته گرفته نشان داده هنوز در مربیگری تمام نشده است. او که هفته‌ی پیش در تهران یک پرتغالی را به زانو در آورد این هفته نیز در برابر یک پرتغالی دیگر به نام کاستا قرار خواهد گرفت. باید ببینیم آیا این مربی کهنه‌کار می‌تواند بار دیگر خودی نشان دهد و پرتغالی دیگری را از میدان به‌ در کند یا خیر؟! اگر کاستا در این دیدار نیز نتیجه‌ی مطلوبی به دست نیاورد فشارها روی او از طرف برزیلی‌های جنوب کشورمان زیاد خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391