برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی:دعوت بازیکنان دو‌ رگه جای سئوال دارد

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — ورزش۳

من همیشه به اتفاقات فوتبال با دید مثبت نگاه می‌کنم اما حضور این بازیکنان برای من چند سئوال حل نشده باقی گذاشته است .

حسین فرکی

حسین فرکی سرمربی خوزستان معتقد است که دعوت بازیکنان دو رگه به تیم ملی ایران جای سئوال دارد.

او که نسبت به این موضوع دیدگاهی منفی دارد در ابتدای حرف هایش می گوید:« این تشخیص سرمربی تیم ملی بوده و امیدوارم که این تصمیمات بتواند به تیم ملی کمک کند. من همیشه به اتفاقات فوتبال با دید مثبت نگاه می‌کنم اما حضور این بازیکنان برای من چند سئوال حل نشده باقی گذاشته است.درست است که این بازیکنان در اروپا بازی می‌کنند ولی به این معنای آن است که خودمان در فوتبال بازیکن نداریم؟ آیا این بازیکنان دو رگه می‌توانند انگیزه بازیکنان داخلی را داشته باشند؟ با توجه به اینکه تیم ملی زمان کافی ندارد، آیا این بازیکنان می‌توانند با شرایط جدید هماهنگ شوند؟»

به گزارش سایت گل ، سرمربی فولاد ادامه می دهد:« من هم مثل تمام مردم ایران دوست دارم تیم ملی به جام جهانی برود و امیدوارم این بازیکنان بتوانند به ما کمک کنند، به خصوص اینکه بعد از مسابقات المپیک هجمه غیرمنطقی علیه فوتبال به وجود آمده است.مقایسه رشته‌های دیگر با فوتبال اصلا منطقی نیست و در هیچ کجای دنیا چنین مقایسه‌ای صورت نمی‌گیرد. من طرفدار هزینه افراطی در فوتبال نیستم و دوست ندارم اشخاصی که شایستگی ندارند پول اضافه بگیرند اما اینکه بخواهیم مدال المپیک را با فوتبال مقایسه کنیم کار درستی نکرده‌ایم.»

او با اشاره به اینکه از موفقیت کاروان ایران در المپیک بسیار خوشحال است می گوید:«متاسفانه عملکرد بد چند مدیر و مربی در فوتبال را به پای تمام فوتبال نوشته‌اند. حرکت اشتباه از یک نفر در فوتبال دلیل نمی‌شود که همه فوتبال به این شکل باشد. در فوتبال هم خیلی‌ها تلاش می‌کنند اما به حق خود نمی‌رسند.این تفکر که اگر رشته‌های دیگر پول نمی‌گیرند، پس در فوتبال هم نباید پولی به مربیان و بازیکنان داده شود بسیار اشتباه است. امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که در ورزش‌های دیگر هم سرمایه‌گذاری صورت بگیرد تا دچار این مقایسه‌ها نشویم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391