برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده برود، مشکلات حل می شود

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۰ — جام‌نیوز

در استقلال شایعه شده است که چند اسپانسر گردن کلفت این تیم تا فتح الله زاده در این باشگاه باشد به این تیم کمک مالی نمی کنند.

علی فتح الله زاده

به نقل از باشگاه خبرنگاران، استقلال همچنان با مشکلات مالی مواجه است و این در حالی است که توافق نهایی در خصوص جذب اسپانسر نیز میسر نمی شود. این موضوع مدیریت باشگاه را آزار می دهد اما برخی شایعات بوجود آمده که قابل توجه است.

مشکلات مالی آبی‌ها در حالی به مرحله نامناسب خود نزدیک می شود که استقلالی‌ها انتظار کمک از اطراف و کسانی داشتند که همواره به این تیم یاری رساندند، در حالی که این فصل خبری از این اتفاقات و کمک‌ها نیست و مسئولان تیم نیز هرچه می زنند به در بسته برخورد می کنند. به همین دلیل شرایط آن طور که از قبل قول داده شده بود پیش نمی رود و مسئولان این تیم در انتظار ایجاد شرایط ایده آل هستند که اتفاق نمی افتد و شرایط را تغییر داده است.

مسئولان تیم استقلال در حالی منتظر کمک های مالی به تیم هستند که شرایط برای اعضای این تیم متفاوت پیش می‌رود زیرا اعلام شده است که این اتفاقات در حالی برای استقلال این اتفاقات ایمان داند و به نوعی شرایط را طوری پیش می برند که فتح الله زاده از این تیم جدا شود و استقلال را ترک کند.

عنوان شده است که برخی تمایل ندارند که مدیر عامل آبی‌ها در این تیم بماند و استقلال را تا پایان فصل همراهی کند اما این در حالی است که ظاهر امر نشان داده می شود که رضایت کامل از این اتفاق وجود دارد و تمام مسائل به خوبی اتفاق می افتد و فتح الله زاده نیز مشغول هدایت تیم است اما این در حالی است که شایعه شده به تیم پول تزریق نمی شود تا مدیریت استقلال جدا شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391