برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شروع یک جدال دوباره بین فتح الله زاده و رویانیان

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۶ — افکارنیوز

حضور یک مربی پرتغالی بر روی نیمکت تیم پرسپولیس باعث شده تا حساسیت زیادی در قبال دعوت بازیکنان این تیم به تیم ملی وجود داشته باشد

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

در شرایطی که به نظر می رسید مدیرعاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، در آستانه در بی ۷۵ پرچم سفید صلح را بالا برده اند اما دعوت از هشت بازیکن پرسپولیس معادلات قبلی را بر هم زد.

حضور شش بازیکن پرسپولیس در لیست اولیه کارلوس کی روش و به تبع آن دعوت از دو بازیکن دیگر این تیم به تیم ملی موجب شد تا علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال واکنش تندی نسبت به این مساله داشته باشد.

فتح الله زاده به صراحت از دعوت هشت بازیکن تیم پرسپولیس به تیم ملی انتقاد کرده و مدعی شد کی روش پرسپولیسی بوده و رویانیان به جای مانوئل خوزه باید وی را سرمربی تیمش می کرد.

این انتقادات در حالی صورت گرفت که پس از جدال لفظی مدیر عاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در برنامه تلویزیونی نود، طرفین ترجیح داده بودند که با توجه به شرایط حساس دو تیم و در پیش بودن دربی ۷۵ سرخابی های پایتخت سکوت اختیار کنند اما مدیر عامل استقلال یک طریف این توافق نانوشته را شکست.

حضور یک مربی پرتغالی بر روی نیمکت تیم پرسپولیس باعث شده تا حساسیت زیادی در قبال دعوت بازیکنان این تیم به تیم ملی وجود داشته باشد زیرا در صورتی که بازیکنان کمی دعوت شوند، به اختلافات پنهان و نهان کی روش و خوزه نسبت داده می شود اما در صورتی که تعداد بازیکنان دعوتی پرسپولیس زیاد باشد، این مساله به ملیت یکسان دو مربی و اینکه نمی خواهند اختلافات خود را علنی کنند، منسوب خواهد شد.

البته رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه تیمش را وارد حاشیه جدید نکند، در خصوص اظهارات اخیر فتح الله زاده سکوت کرده است اما تجربه نشان داده که این سکوت مدت دار نخواهد بود و هر لحظه احتمال رخ دادن درگیری لفظی دیگری بین مدیر عامل سرخابی‌ها وجود دارد، به ویژه اینکه به زمان دربی نزدیک تر می شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391