برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فکری:تیمی که دروازه بانش بهترین بازیکنش می شود تکلیفش معلوم است

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۱ — قدس‌آنلاین

استقلال باید زودتر اشکالات بازی اش را از بین ببرد چون هواداران توقع ندارند که این تیم در دربی شکست بخورد. با وضعی که من می بینم احساس خوبی به نتیجه استقلال در دربی ندارم.

محمود فکری و تیم استقلال

محمود فکری که روزگاری به عنوان دستیار امیر قلعه نویی در استقلال فعالیت می کرد و فصل دهم دستیار پرویز مظلومی هم بود به شدت از عملکرد استقلال تا هفته چهارم متعجب و نگران است. فکری کیفیت بازی استقلال را این وطر اغرزیابی می کند:" استقلال تا هفته چهارم عملکرد چشمگیری در لیگ نداشته و هنوز نتوانسته تا امروز فوتبال جذاب و تماشاگر پسندی را به نمایش بگذارد. طی ۴ هفته ای که از لیگ گذشته بازی دخشانی از استقلال ندیدیم. هیچ یک از بازیکنان نیز در قواره خودشان ظاهر نشده اند و جز رحمتی که در دو بازی به عنوان بهترین بازیکن استقلال انتخاب شد سایر بازیکنان عملکردی معمولی و دور از انتظار داشته اند." فکری انتخاب رحمتی در دو بازی به عنوان بهترین بازیکن را برای استقلال مطلوب نمی داند:" وقتی در دو بازی پی در پی مهدی رحمتی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب می شود تکلیف تیم معلوم است. تیمی که دروازه بانش بهترین بازیکنش می شود مشخص است که هیچ برنامه ای برای حمله کردن ندارد." فکری امیدوار است این انتقاد‌ها به استقلال کمک کند:" من یک استقلالی هستم و اگر حرفی می زنم از سر دلسوزی است. بازی های سخت استقلال مانده و باید هرچه زودتر شرایط به نفع این تیم تغییر کند. استقلال باید زودتر اشکالات بازی اش را از بین ببرد چون هواداران توقع ندارند که این تیم در دربی شکست بخورد. با وضعی که من می بینم احساس خوبی به نتیجه استقلال در دربی ندارم. امیدوارم هرچه زودتر استقلال به تیمی هماهنگ تبدیل شده و سروسامان بگیرد. به اعتقاد من خوب نیست که یک تیم با این همه هافبک بازیساز و مهاجم، دروازه بانش بهترین بازیکن بشود."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391