برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید مدیران فوتبال به برنامه ۹۰

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۵ — تابناک

مسؤولان فدراسیون فوتبال : آقای فردوسی‌پور انگار در این مملکت زندگی نمی‌کنید

عادل فردوسی پور

مسؤولان فدراسیون فوتبال پس از پخش نخستین برنامه تلویزیونی ۹۰ از رسانه ملی از نوع نگاه عوامل تهیه این برنامه به شدت انتقاد کردند تا در کنار درگیری مدیران این مجموعه با مسؤولان رسانه ملی، چالش دیگری میان مدیران فدراسیون فوتبال و برنامه سازان پرببینده ترین برنامه فوتبالی سیما شکل بگیرد.
مدیران فدراسیون فوتبال که عصر دوشنبه در حاشیه نشست هیات رئیسه ،ورود تمامی دوربین‌های رسانه ملی به ورزشگاه‌های محل برگزاری بازی‌های لیگ برتر را ممنوع کردند،انتظار داشتند در نخستین برنامه تلویزیونی ۹۰،عادل فردوسی پور در این برنامه به موضوع حق پخش تلویزیونی اشاره داشته باشد اما نه تنها این برنامه به این مسأله اشاره نکرد بلکه به هیچ یک از میهمانان برنامه خود نیز اجازه نداد در این خصوص اظهارنظر کنند!

یکی از مسؤولان فدراسیون فوتبال در گفت و گو با قدس ضمن انتقاد صریح از عادل فردوسی پور بابت این مسأله گفت:« متاسفانه عادل فردوسی پور بی انصافی کرد و در حق فوتبال اجحاف بزرگی کرد در صورتی که اگر پای صدا و سیما در میان نبود قطعا فردوسی پور چنان جنجالی درست می‌کرد که هیچ کس نمی‌توانست جلودارش باشد.»
این مقام مسؤول که از مدیران ارشد فدراسیون فوتبال به شمار می‌رود،در ادامه گفت:«عادل فردوسی پور طوری رفتار کرد که هیچ کسی انتظار آن را نداشت،ما انتظار نداشتیم که فردوسی پور به طور یک طرفه از ما دفاع کند بلکه توقع داشتیم که به این مسأله از نگاه کارشناسی نگاه کند اما این برنامه هیچ اشاره ای به این مسأله نکرد و زمانی که برخی میهمانان تلفنی وی قصد داشتند در این خصوص اظهارنظر کنند با رفتاری عجیب مانع اظهارنظر آنها می‌شد چون به وی گفته بودند موضوع حق پخش، سانسور شود.»
وی در ادامه گفت:«واقعا جای تاسف دارد که این رفتارها از سوی رسانه ملی صورت می‌گیرد، اما بدتر از بی تفاوتی مسؤولان صدا و سیما ، بی تفاوتی آقایان رویانیان و فتح ا... زاده به موضوع حق پخش بود! مدیران فوتبال توقع داشتند این دو نفر به جای بحث های بیهوده درباره این مسأله مهم اظهارنظر کنند اما این دو نفر به اندازه ای بر سر مواضع خود لجاجت کردند که فرصتی برای پخش تلویزیونی نشد.»
گفته می‌شود مدیران رسانه ملی معتقدند این موضوع نباید به رسانه ملی کشیده شود، به همین دلیل با ارسال دستور العملی شفاهی به تمامی زیر مجموعه‌های سازمان اعلام کردند از پرداختن به این مسأله پرهیز کنند . تنها مرجعی که در این میان اجازه پرداختن به این موضوع را دارد سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان است که بر اساس سیاست های صدا و سیما، تفکر مدیران فدراسیون فوتبال را نقد می‌کند و با مخالفان فدراسیون فوتبال مصاحبه می‌کند.
با ارزیابی شرایط کنونی و افزایش درگیری‌ها میان مسؤولان فدراسیون فوتبال و مدیران رسانه ملی پیش بینی می‌شود اگر این جدال نه چندان منطقی بیش از این تداوم یابد این مسأله به عنوان یک موضوع چالشی در ورزش کشور ایجاد مشکل خواهد کرد که بدون تردید تبعات ناخوشایندی را برای ورزش کشور در پی خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391