برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوال مهم از فردوسی‌پور در شبی که عادل نبود

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۳ — گل

در برنامه نود وقتی معمولا حرف از عدالت به میان می‌آید عادل فردوسی‌پور با ژست‌های همیشگی خودش دستش را به آرامی روی میز می‌کوبد و از عدالت این برنامه پربیننده حرف می‌زند.

عادل فردوسی پور

در برنامه نود وقتی معمولا حرف از عدالت به میان می‌آید عادل فردوسی‌پور با ژست‌های همیشگی خودش دستش را به آرامی روی میز می‌کوبد و از عدالت این برنامه پربیننده حرف می‌زند.
به گزارش سایت گل، فردوسی‌پور در این سال‌ها در بین مجریان و گزارشگران ورزشی به عنوان یک شخصیت عادل، پرطرفدار و محبوب شناخته شده و این به خاطر خصوصیات منحصر به فردی است که او دارد. فردوسی پور در سال‌های اخیر ثابت کرده که فردی عدالت محور است و برخلاف بسیاری از مجریان ورزشی اهل تعریف و تمجیدهای بی‌جهت و مجیزگویی نیست. او با برنامه نود دوباره پس از ۲ ماه برگشت و سوژه‌های فوتبال ایران را دوشنبه شب مورد بررسی قرار داد.

عادل اما در برنامه دوشنبه شب خیلی راحت از کنار حق پخش تلویزیونی مسابقات گذشت و هیچ بخشی از این مسابقه را به این موضوع مهم اختصاص نداد. هر چند فردوسی‌پور کارمند صداوسیما است ولی خیلی‌ها از او توقع داشتند که در مورد این موضوع مهم صحبت کند و قسمتی از برنامه‌اش را به اختلاف فدراسیون فوتبال با مسوولان صداوسیما اختصاص دهد.
او اما در این خصوص عادل نبود و حالا سوال ما این است که چرا فردوسی‌پور از کنار چنین موضوع مهمی به سادگی گذشت. اگر او به این بحث می‌پرداخت طبیعتا باید صداوسیما را محکوم می‌کرد.
نکته قابل توجه این بود که عادل در این برنامه به طرز هوشمندانه‌ای تصمیم داشت که در موضوع حق پخش تلویزیونی، طرف صداوسیما را بگیرد. او از گرانی‌های اخیر و مشکلات مالی مردم حرف زد و حتی از پول‌های بی‌حساب و کتاب در فوتبال صحبت کرد. عادل گفت که این رقم‌ها گزاف است تا به نوعی تاکید کند پول صداوسیما نباید وارد فوتبال شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391