برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فشار وحشتناک روی سامان آقازمانی

سه‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۰ — گل

هر وقت سامان صاحب توپ می‌شد او را هو می کردند و خواستار این بودند که پاس بدهد ودر صورتی که او به سرعت پاس می داد برایش دست می زدند و تشویقش می کردند.

سامان آقازمانی

دردیدار تدارکاتی پرسپولیس مقابل برق شیرازاتفاقات عجیبی رخ داد که بازهم به سامان آقازمانی مربوط می شد.

این بازیکن ۲۴ ساله که دراین فصل موردغضب بیشتر هواداران پرسپولیس بوده و خیلی‌ها معتقدند نباید در ترکیب این تیم به میدان برود در بازی تدارکاتی هم از این انتقاد‌ها در امان نماد، البته بااین تفاوت که هر وقت سامان صاحب توپ می‌شد او را هو می کردند و خواستار این بودند که پاس بدهد ودر صورتی که او به سرعت پاس می داد برایش دست می زدند و تشویقش می کردند.

این مسائل وحرف های یکی دوهفته اخیر یکی از خبرنگاران حاضر در تمرین را راغب کرد تااز سامان مصاحبه بگیرد اما صحبت های طرفین خیلی زود به مشاجره کشید و نزدیک بود کار به دعوای فیزیکی بکشد که جمعی از حاضران درمحل به همراه سعید قدمی بازیکن جوان تیم و همراهش مانع از درگیری شدند.

این درگیری قطعا بخاطرفشار وحشتناکی به وجودآمده که این روزها روی شانه های این بازیکن جوان سنگینی می‌کند و البته تاکنون مانوئ و باشگاه در این خصوص واکنشی نشان نداده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391