برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دعوت فیفا از فغانی، کامرانی فر و سخندان

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۳ — ورزش۳

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) از علیرضا فغانی، حسن کامرانی فر و رضا سخندان به عنوان نمایندگان داوری ایران برای حضور در گردهمایی جام جهانی ۲۰۱۲ برزیل دعوت کرد.


فدراسیون بین المللی فوتبال با ارسال نامه ای به فدراسیون های عضو، داوران و کمک داوران انتخاب شده برای قضاوت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از جمله فعانی، کامرانی فر و سخندان از ایران را به گردهمایی ''فیفا'' در شهر زوریخ سوییس دعوت کرد.

به نقل از ایرنا ،تصمیم به برگزاری گردهمایی یاد شده در نشست روز ۹ فروردین ماه امسال کمیته داوران ''فیفا'' به علت آمادگی هرچه بیشتر داوران انتخاب شده برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اتخاذ شد.

این گردهمایی در سه بخش برگزار می شود که سمینار نخست به داوران شش کنفدراسیون و از ۳ تا ۷ مهر ماه و سمینار دوم به کمک داوران آفریقا و اروپا و از ۸ تا ۱۳ آبان ماه اختصاص دارد.

همچنین سمینار سوم برای کمک داوران آسیا، آمریکای شمالی، مرکزی و حوزه کارائیب، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه از ۲۲ تا ۲۶ آبان ماه ۹۱ در مقر ''فیفا'' در شهر زوریخ برگزار می شود.

داوران و کمک داوران شرکت کننده در این گردهمایی زیر نظر مرکز پژوهشی و پزشکی ''فیفا'' مورد ارزیابی قرار می گیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391