برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهمترین آموزه مسابقات المپیک برای فوتبال ایران چه بود؟

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۰ — گل

درحال حاضر ادبیات ورزشی نویسان ایران مغلوب اعداد است ؛ آنها مدام از صرف پولهای سنگین در فوتبال می نویسند و خواستار کاهش توجه به فوتبالیستهایی هستند که البته کیفیت گذشته را ندارند.

لمپیک لندن با همه شکوه و جلال و با کسب نتایج خوب از سوی کاروان ایران به پایان می رسد.

این رقابت بزرگ که یک هفته حواس همه را به خود معطوف کرد مثل همیشه روی حوزه فوتبال هم بی تاثیر نبود؛ رشته ای که در المپیک حضور نداشت و با درخشش ورزشکاران ایرانی سرکوفت‌های بی پایانی را تحمل می کند.چیزی که همان واکنش طبیعی ماست به پیروزی ها.

درحال حاضر ادبیات ورزشی نویسان ایران مغلوب اعداد است ؛ آنها مدام از صرف پول‌های سنگین در فوتبال می نویسند و خواستار کاهش توجه به فوتبالیست‌هایی هستند که البته کیفیت گذشته را ندارند.

اما فارغ از این بحث به نظر شما درباره المپیک چیست . آیا این رویداد بزرگ آموزه ای هم برای فوتبال ایران و متولیانش داشته است؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391