برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروتن: بازیکنان ذوب آهن ابتدا به فکر نجات تیم باشند بعد به پول فکر کنند

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۳ — فارس

سرپرست سابق تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنان تیم ذوب آهن باید ابتدا به فکر نجات و آبروی تیم باشند بعد به پول فکر کنند.

تیم ذوب آهن

اصغر فروتن در مورد وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ دوازدهم که بدون امتیاز قعر نشین است، گفت: بعد از شکست تیم ذوب آهن در دربی اصفهان برخی از تماشاگران به من تلفن زدند و به خاطر وضعیت تیم گریه می‌کردند. به همین دلیل تصمیم گرفتم حرف‌هایی بزنم که شاید برای تیم مفید باشد.

وی ادامه داد: از تمامی تماشاگران و هواداران می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و حامی تیم‌ باشند. تمامی باشگاه‌‌ها لیدر دارند و باشگاه ذوب آهن هم باید به لید‌رهای قدیمی و جدیدش بها بدهد و از آنها حمایت کند. هواداران هم باید به ورزشگاه بیاند و با وجود گل‌خود حامی بازیکنان و کادر فنی باشند تا تیم نتیجه بگیرد.

فروتن با اشاره به بازگشت بازیکنان قدیمی ذوب آهن به این تیم، گفت: بازیکنانی مثل سپهر حیدری، مهدی رجب‌زاده و... که به این باشگاه برگشته‌اند می‌خواهم که چه در ترکیب تیم باشند چه نیمکت نشین برای موفقیت تیم تلاش کنند و بدانند اگر خدایی نکرده ذوب آهن به دسته اول سقوط کند در آن صورت این اتفاق بد و منفی در کارنامه‌ آنها ثبت می‌شود. ما تیم خوبی داریم که در صورت اتحاد و همدلی می‌تواند موفق شود. ذوبی‌های اصیل اول به حفظ تیم و اعتبار آن و نجابت ذوب آهن فکر می‌کند و بعد به پول فکر می‌کنند.

مشاور باشگاه ذوب آهن همچنین از مسئولان استان اصفهان خواست به این تیم کمک کند و گفت: باشگاه ذوب آهن در گذشته به بسیاری از باشگاه‌ها و حتی خود فدراسیون فوتبال در زمان داریوش مصطفوی کمک کرده است. ما به ابومسلم، سپاهان در زمان مدیرعاملی مهدی تاج هم کمک کرده‌ایم بنابراین از مسئولان استان به ویژه مدیرکل محترم ورزش استان می‌خواهم که به تیم ذوب آهن کمک کنند.

فروتن با اشاره به شرکت‌های تابعه ذوب آهن، عنوان کرد: ذوب آهن غنی است و بیش از ۳۰ شرکت اقماری دارد که می‌توانند به عنوان حامی مالی تیم در بازی‌های مختلف عمل کنند. از هیئت مدیره و مدیریت کارخانه ذوب اهن هم می‌خواهم به بازیکنان حمایت کنند. نباید خسرو ابراهیمی که از بچه‌های جنگ است را در مدیریت باشگاه تنها بگذارند و باید او را حمایت کنند.

سرپرست سابق ذوب آهن افزود: باشگاه ذوب آهن پیشکسوتان و بزرگان زیادی مثل دکتر دادفر، علی شجاعی و... دارد که می‌توانند به تیم ذوب آهن کمک کنند. هر کدام از قدیمی‌های ذوب آهن یک توصیه به بازیکنان کند بسیار ارزشمند و راهگشاست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391