برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گهر و ملوان محکوم شدند

پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۵ — گل

با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو تیم ملوان بندر انزلی و گهر شهرداری دورود باید هزینه خسارت وارده به ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج را پرداخت کنند.

تیم ملوان

با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌ی آغازین لیگ دوازدهم در ورزشگاه انقلاب کرج و در حاشیه‌ی دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و گهرزاگرس روی داد ، در نهایت کمیته‌ی رای خود را صادر کرد تا دو باشگاه گهر زاگرس و ملوان اقدام به جبران خسارت وارد شده به ورزشگاه انقلاب کرج نمایند. محمد محمودی در این رابطه گفته است : دو تیم ملوان و گهر باید نسبت به جبران خسارت وارده به ورزشگاه انقلاب کرج، که شامل ۹۳ صندلی شکسته است اقدام کنند.

وی اظهار داشت: کمیته انضباطی پس از بررسی پرونده و مستنداتی که در اختیارش بود باشگاه ملوان انزلی را به دلیل پرتاب نارنجک به وسیله تماشاگران این تیم به داخل زمین و اقدام به زدن سوت‌هایی شبیه به صدای سوت داور بازی و همچنین درگیری با تماشاگران منتسب به تیم گهر، اقدام به پرتاب سنگ و اشیا و شکستن صندلی‌های ورزشگاه انقلاب کرج، به پرداخت پنج میلیون تومان جریمه محکوم کرد.

محمودی ادامه داد: کمیته انضباطی هم باشگاه گهر درود لرستان را به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست، اقدام به درگیری با تماشاگران تیم مقابل و پرتاب سنگ و اشیا و آسیب رساندن به خودروهای تیم ملوان، توسط طرفداران تیم گهر با اعمال تخفیف به دلیل رفتار شایسته تماشاگران این تیم در دیدار مورخ سوم مردادماه جاری مقابل راه آهن، به پرداخت پنج میلیون تومان جریمه محکوم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391