برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه‌های گهر و پرسپولیس

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۴۴ — ایسنا

هواداران تیم فوتبال گهر در بازی تیم خود مقابل پرسپولیس طوری از تیم‌شان حمایت کردند که تا به حال هواداران کمتر تیمی در مقابل سرخابی‌ها این طور تیم‌شان را تشویق کرده بودند.

تیم گهر زاگرس

دیدار تیم‌های گهر دورود لرستان و پرسپولیس در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که حدود ۳۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و در این میان ۵ هزار نفر هوادار تیم فوتبال گهر هستند. طبق برنامه بازی‌ها گهر میزبان این بازی است با این حال از آنجا که هنوز گهر نتوانسته ورزشگاه خانگی خود را به شرایط مناسب برای برگزاری بازی‌ها برساند دیدارهای خانگی‌اش در خارج از لرستان برگزار می‌شود.

پیش از آغاز بازی در زمانی که بلندگوی ورزشگاه قصد داشت بازیکنان دو تیم را معرفی کند، هواداران گهر آنچنان جو سنگینی در ورزشگاه به وجود آورده بودند که هواداران پرسپولیس کمتر به یاد داشتند یک تیم شهرستانی در ورزشگاه آزادی این طور تیم خود را تشویق کند.

با این حال از آنجا که میزبان قانونی این بازی گهر است، هواداران این تیم با شور و شوق تمام تیم تازه لیگ برتری شده خود را طوری تشویق کردند که پرسپولیسی‌ها هم به خود آمدند و در زمان تشویق بازیکنان تیم خودشان همه با هم یکصدا به حمایت از بازیکنان سرخ‌پوش پرداختند.

یکی از حاشیه‌های جالب این بازی اعتراض هواداران پرسپولیس به قرار گرفتن هواداران گهر در سکوی کنار جایگاه ویژه ورزشگاه یعنی جایگاه شماره ۸ و دو جایگاه کناری آن بود که پس از اعتراض برخی هواداران پرسپولیس و انتقاد گهری‌ها از اعتراض پرسپولیسی‌ها، نیروی انتظامی وارد شد و دو طرف را آرام کرد.

در ترکیب پرسپولیس شهاب گردان، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن بنگر، مهرداد پولادی، محمد نوری، امیرحسین فشنگچی، علی کریمی، روبرتو سوسا، محمد قاضی و کریم انصاری فرد بازی می‌کنند.

در ترکیب تیم میزبان نیز شهرام مهربان، علیرضا محمد، امیر ترکاشوند، ساشا کلونجا، مجید باجلان، تقی نائینی، مجید خدابنده‌لو، هاملت میختاریان، محمدرضا خرسندنیا، هادی رکابی و آرمان قاسمی بازی می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391