برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان خبر داد، میزبانی گهر و سایپا از پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه تختی تهران

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۹ — فارس

دو باشگاه گهر زاگرس و سایپا در ورزشگاه تختی تهران میزبان استقلال و پرسپولیس خواهند بود.

غلامرضا  بهروان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، غلامرضا بهروان سرپرست سازمان لیگ در نامه ای به هیئت فوتبال دو استان البرز و لرستان و همچنین باشگاه های گهر درود و سایپای البرز به نکاتی اشاره کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

همانطور که استحضار دارید از دید مقررات، هر باشگاه می بایست ورزشگاهی را که محل مسابقات آن تیم به عنوان میزبان است و همچنین دارای شرایط لازم بر اساس الزامات AFC و ضوابط این سازمان است را اعلام کند و در صورتی که مالک ورزشگاه محل مسابقه نیست، با قرارداد مشخص با مالک ورزشگاه، همه مسایل را روشن و تصریح کند اگر چنانچه این کار صورت نگرفته باشد و یا بنا به دلایلی موجبات برگزاری مسابقه فراهم نشود، باشگاه موظف است که به دستور العمل های سازمان لیگ در این باره عمل کند.

در ادامه نامه آمده است: از آنجایی که به استناد نامه هیئت فوتبال البرز، به علت عدم موافقت شورای تامین استان و با توجه به سوابق امر، امکان برگزاری مسابقات دو باشگاه سایپای البرز و گهرزاگرس به عنوان میزبان در بازی های مقابل تیم های پرسپولیس و استقلال میسر نیست و با توجه به نظر مدیریت ورزشگاه آزادی درباره حفظ و نگهداری چمن ورزشگاه آزادی برای بازی های ملی و بین المللی و همچنین بازی های تیم های استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر، سازمان لیگ موافق با برگزاری رقابت هایی که دو تیم گهر و سایپا می خواهند در ورزشگاه آزادی با استقلال و پرسپولیس بازی کند، نیست.

در پایان نامه آمده است: از سوی دیگر، به لحاظ مشکلات ناشی از کمبود ظرفیت و رعایت مسایل امنیتی و ایمنی، امکان انجام این مسابقات در ورزشگاه های شهید دستگردی و اکباتان هم وجود ندارد و بازی های تیم های گهر زاگرس و سایپا در دیدارهایی که میزبان استقلال و پرسپولیس هستند، الزاما باید در ورزشگاه تختی برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391