برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیر خان ترک عادت نکن

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۴۷ — گل

قلعه نویی عادت دارد بازیکنی که برایش شرط می گذارد و ناز می‌کند را کنار بگذارد از یدالله اکبری و داوود سید عباسی سال های دور استقلال تا فرهاد مجیدی امسال.

امیر قلعه‌نوعی

هواداران استقلال در دقیقه شصت و پنج بازی فرهاد مجیدی را صدا می کنند و حتی یکبار هم از خود نمی پرسند سهم فرهاد مجیدی در قهرمانی های استقلال در دهه هفتاد و هشتاد چقدر بوده است؟
قلعه نویی عادت دارد بازیکنی که برایش شرط می گذارد و ناز می‌کند را کنار بگذارد از یدالله اکبری و داوود سید عباسی سال های دور استقلال تا فرهاد مجیدی امسال و نه تنها ضربه ای ندیده بلکه ضامن موفقیتش هم بوده. هوادار از سکو نشینی پژمان منتظری گله دارد و از خودش نمی پرسد مگر همین بازی دادن بازیکنان آسیب دیده با مصدومیت های جزئی نبود که در پایان فصل پیش تبدیل شدند به مصدومیت‌ها بزرگ و دست و پاگیر امیر قلعه نویی عادت دارد روی بازیکنان مصدوم خطر نکند نمونه اش میلاد میداوودی که بین دونیمه تعویض شد و احسان حاج صفی در بازی رفت تراکتور و استقلال فصل پیش که در دقیقه پنجاه تعویض شد منفعتش همانی بود که نویدکیا در برنامه ی نود به آن اشاره کرد.
هوادار از باخت مقابل تیم سرحالی چون سایپا در هفته ی دوم ناراحت است و یادش نمی آید پارسال در همین هفته تیرهای دروازه و مهدی رحمتی بودند که استقلال را برنده از زمین بیرون آوردند مقابل داماشی که مربیش هفته ی بعدش اخراج شد.
قلعه نویی عادت دارد تیمش را در هفته های اول جسور و جنگنده بار بیاورد تا فقط فکر نتیجه گیری برای کسب امتیاز های آبکی باشد که نه تنها در لیگی چون لیگ ایران به کار نمی آید بلکه فریب هم می دهد و کار را به جایی می رسد که آخر فصل تنها افتخارت بردن فلان مربی یا فلان تیم باشد.
امیر قلعه نویی عادت دارد سیاوش اکبرپور را با خود هرجایی ببرد همینطور امیر حسین صادقی را همین دو هم بودند که بهترین های استقلال بودند.
قلعه نویی عادت دارد بازیکنان را در پست تخصصی آنها بازی دهد نه اینکه بازیکنی چون توزی را که نه نود دقیقه ایست نه توانایی بازی در پست بال راست را دارد جایگزین جانواریو ای کند که اتفاقا دارد بازی را خوب می چرخاند.
قلعه نویی عادت دارد به حرف تماشاگر گوش نکند چون نتیجه اش همانی است که استقلال مرفاوی را خراب کرد.
امیرخان پس لطفا ترک عادت نکن چون موجب مرض است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391