برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دروازه بان صبا:بازیکنان ما باید یک هفته با بلاژویچ کارکنند تا قدر گل محمدی را بدانند

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۶ — گل

این بازیکنان صبا باید با بلاژویچ و امثال او کار کنند تا قدر مربی خوبی مثل گل محمدی را بدانند.به نظر من آقایحیی ، مرفاوی و حمید علیدوستی سالم ترین و بهترین مربیان فوتبال ایران هست

تیم صبای قم

بعد از استعفای ناگهانی یحیی گل محمدی فرشاد غدیری دروازه بان این تیم حرف های جالبی برای گفتن دارد.غدیری می گوید:خداراشکر شرایط تیم ما خوب است اما ماخودمان هم شوکه ایم که چه اتفاقی افتاده اما متاسفانه یکسری ازبازیکنان درجایی که نباید حرف می زدند حرف زده اند .اگر بازیکنی مربی اش عوض شد نباید فوتبالش ضعیف تر شود. مطمئنا ایراد ضعیف بودن برخی بازیکنان از مربی نیست بلکه ایراد از خود آن بازیکن است که ضعیف کار می کند.

غدیری ادامه می دهد:تیم صبا تیم جوانی است و خوشبختانه همه همدل هستند.۹۰ درصد تیم خودشان فهمیده اند چطور پیشرفت می کنند اما بازیکنانی که احساس می کنند با بودن یحیی در تیم فوتبال شان عوض شده تاحدودی فرق کرده اند .البته اینها زیاد هم نیستند اما خب صلاح نیست اسم شان را ببرم.

وی ادامه می دهد:من سومین سال است که شاگرد آقا یحیی هستم .در تیم های ایشان قبل از بحث فنی رفاقت حرف اول را می زند چرا که تیم اگرتیم نباشد پیشرفته ترین تاکتیک‌ها هم جواب نمی دهد .در تیم ما دو سه بازیکن از روی نادانی حرف هایی زده اند اما باید بدانند اگر آقا یحیی حرفی زده صلاح آنها را خواسته است.

غدیری می گوید:بزرگترین نکته تیم ما این است که یحیی اسکلت تیم را حفظ کرده پس به این بازیکنان اعتقاد دارد .تنها دلیلی که وی استعفا داده هم این بوده چون بازیکنانش را دوست دارد انتظار این کار‌ها و حرف‌ها را نداشته است.

وی می گوید:ان شا الله آقا یحیی برمی گردد و با قدرت کارش را ادامه می دهد .من به موفقیت تیم او ایمان دارم .خود بازیکنان هم با اینکه اوایل فصل در باد نتایج فصل قبل بودند به این باور رسیده اند که بازیکن خوب کسی است که چند فصل خوب باشد.

گلر صبا اینطوری حرف هایش را تمام می کند:این بازیکنان صبا باید با بلاژویچ و امثال او کار کنند تا قدر مربی خوبی مثل گل محمدی را بدانند.به نظر من آقایحیی ،صمد مرفاوی و حمید علیدوستی سالم ترین و بهترین مربیان فوتبال ایران هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391