برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جروبحث قلعه نویی با حنیف عمران زاده و امین منوچهری

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۷ — قدس آنلاین

امیر قلعه نویی پس از بازی با سایپا خیلی سعی کرد خوددار باشد و چیزی به بازیکنانش نگوید. او می‌کوشید از کلمات آن چنانی استفاده نکند و با آرامش به کارش ادامه بدهد، اما به محض آنکه چشمش به منوچهری و عمران زاده افتاد نتوانست خود را کنترل کند!

تیم پرسپولیس

قلعه نویی ابتدا رو به حنیف کرد و گفت: «این چه دریبلی بود خوردی آقای عمران زاده؟ مگر آمده‌ای پارک که داری قدم می‌زنی؟ صد بار گفتم بچسب به دقیقی گوش نکردی! یک حرف را چند بار باید تکرار کنم؟»
حرفهای امیر قلعه نویی مانند پتک به سرحنیف می‌خورد! شاید او هم توقع نداشت که قلعه نویی چنین رفتاری با او داشته باشد. عمران زاده جرات نمی‌کرد لام تا کام حرفی بزند. سرش را پایین انداخته بود و به آرامی زیر لب چیزهایی می‌گفت. بعد چشم قلعه نویی افتاد به منوچهری. حالا باید این مهاجم را هم که نتوانسته بود برابر سایپا ؛ یعنی تیم سابقش کاری انجام دهد زیرکلمات له کند. نگاهی به منوچهری کرد و گفت: «خودت را در یک موقعیت قراردادی که هافبک‌ها بتوانند به تو پاس بدهند؟ آن هم از ضربه آخر زدن هایت. یک موقعیت هم که به دست آوردی راحت حیفش کردی. مهاجم باید سریع باشد و یک تنه مدافعان حریف را به خودش مشغول کند. فقط قبل از بازی بلدید برای حریف رجز بخوانید. حرف زدن را خوب یاد گرفتید اما عمل کردن را نه!»
منوچهری تازه به استقلال آمده و اصلا با خصوصیات رفتاری امیر قلعه نویی آشنا نیست. حنیف عمران زاده هم همین طور؛ او هم نمی داند که قلعه نویی چه رفتاری دارد. اغلب بازیکنان استقلال با او کار کرده‌اند، اما این دو تا نه! زندی هم همین طوری است، اما قلعه نویی حرف زیادی به او نزد تا احیانا فری را ناراحت نکند!
اما حرفهای قلعه نویی چه بازخوردی خواهد داشت؟ آیا به نیمکت نشینی این دو بازیکن منجر خواهد شد؟ احتمال اینکه عمران زاده و منوچهری در بازی بعد از روی نیمکت نظاره گر نمایش تیم شان باشند کم نیست. حتی یکی از دستیاران امیر قلعه نویی که نمی خواهد نامش فاش بشود این موضوع را تأیید کرد و گفت: «در بازی بعد به احتمال زیاد منوچهری روی نیمکت می‌نشیند و منتظری هم کنار امیرحسین صادقی در قلب خط دفاع بازی می‌کند.» با توجه به ناراحتی قلعه نویی از این دو بازیکن که تا کنون نیز از دید رسانه‌ها پنهان مانده نیمکت نشینی این دو بازیکن چندان دور از ذهن نیست. البته ممکن است ترکشهای ناراحتی قلعه‌‌نویی به نحوه بازی استقلال، فریدون زندی را هم در بربگیرد.
در بازی بعد جباری می‌تواند برای استقلال بازی کند و دور ازذهن نیست که این زندی هم از روی نیمکت نظاره‌گر نمایش همبازی‌هایش باشد. البته تنها مقصری که از باخت استقلال برابر سایپا مصون خواهد ماند کسی نیست جز سید مهدی رحمتی! دروازه بانی که در استقلال بی‌جانشین نشان می‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391