برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نسخه قلعه‌نویی برای بازیکنان: تا آخر فصل هم پول ندهند برای قهرمانی می‌جنگیم

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۴ — گل

حتی اگر تا پایان فصل هم پولی به ما ندادند نباید چیزی بگوییم. اگر پولی به باشگاه بیاید همه با هم پول می‌گیریم و اگر هم نیاید همگی با هم از پول محروم هستیم.

با اینکه دستمزدهای بازیکنان استقلال در قیاس با پرسپولیس بسیار کمتر است و اغلب بازیکنان این تیم با رقمی میانگین ۴۵۰ تا ۵۵۰ میلیون تومان با باشگاه به توافق رسیده‌اند اما تاکنون بازیکنان استقلال حتی یک قران هم از قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند. شرایط مالی باشگاه استقلال با باشگاه پرسپولیس در فصل دوازدهم بسیار متفاوت بوده و این دو تیم بودجه یکسانی را دریافت نکرده‌اند. در پرسپولیس اوضاع گل و بلبل است اما این طرف بازیکنان با مشکلاتی روبرو هستند.
البته مشکل آنقدرها هم نیست که مثلا آرش برهانی گفته پول نداریم نان بخوریم و ممکن است از گرسنگی بمیریم! نه، اوضاع آنقدر حاد نشده اما خب، این هم بحثی است که باشگاه تاکنون نتوانسته به تعهدات مالی‌اش در فصل دوازدهم عمل کند. پول ندادن به بازیکنان شاید برای خودشان چندان دردسرساز نباشد اما می‌تواند در دراز مدت مشکلاتی را برای باشگاه ایجاد کند. سابقه نشان داده بازیکنان استقلال کاسه صبرشان زود لبریز می‌شود البته تاکنون نشده و انگار قرار هم نیست بشود چون امیر قلعه‌نویی با صحبت‌های خود سعی می‌کند ترمز بازیکنان را کشیده و آنها را از اظهارات آنچنانی علیه باشگاه منصرف کند. امیر در آخرین صحبت‌های خود با بازیکنان رو به آنها کرده و گفته: «من می‌دانم روی پول باشگاه حساب کردید اما هیچ کس اگر پولی از باشگاه نگیرد از گرسنگی نمی‌میرد. مطمئن هستم درست می‌شود اما کمی زمان می‌برد. دوست ندارم هیچ کدامتان علیه باشگاه حرفی بزنید. حتی اگر تا پایان فصل هم پولی به ما ندادند نباید چیزی بگوییم. اگر پولی به باشگاه بیاید همه با هم پول می‌گیریم و اگر هم نیاید همگی با هم از پول محروم هستیم. پس سکوت کنید تا اوضاع روبراه شود.»
طی روزهایی که از لیگ دوازدهم پشت‌سر گذاشتیم بازیکنان کمتر علیه باشگاه حرفی زدند. شاید عمده دلیل رفتار آنها حرف‌هایی باشد که قلعه‌نویی به آنها زده. آیا استقلال با نسخه‌ای که قلعه‌نویی برای شاگردانش پیچیده و به نوعی آنها را تهدید کرده که تحت هیچ شرایطی علیه باشگاه حرف نزنند می‌تواند تا پایان فصل را با موفقیت پشت‌سر بگذارد؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391