برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: انتظار نداشتم ۶ گل به نفت آبادان بزنیم

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۰ — پانا

مدیرعامل نفت تهران گفت: اصلا فکر نمی کردم بتوانیم ۶ گل به تیم آبادان بزنیم به خصوص این که تا دقیقه ۸۲ از آنها عقب بودیم.

تیم نفت تهران

منصور قنبرزاده در خصوص وضعیت تیم نفت تهران اظهار داشت: در ۴ هفته ابتدایی لیگ که هنوز هیچ تیمی شکل نگرفته، نسبتا نتایج قابل قبولی گرفتیم و توانستیم خود را مطرح کنیم. مهمترین عملکرد در این دیدارهای گذشته این بوده که از هر ۲ بازی ۴ امتیاز گرفتیم.

وی افزود: آن طور که تیم ما عمل کرد، می توانست از ۴ بازی ۱۲ امتیاز بگیرد و صدرنشینی خود را با امتیاز کامل و با اختلاف تثبیت کند. مقابل آلومینیوم هرمزگان و راه آهن خیلی تسلط داشتیم و باید می بردیم. در واقع آن بازی که مقابل این ۲ تیم کردیم و موقعیت هایی که داشتیم، مقابل نفت آبادان و مس نداشتیم. البته فراموش نکنید که آلومینیومی‌ها خیلی بسته بازی کردند و نمی شد از لایه های دفاعی آنها گذشت.

مدیرعامل نفت تهران تصریح کرد: این طور نیست که از شرایط راضی نباشم. به هرحال این ۸ امتیاز از ۴ بازی راضی کننده است چون طبق برنامه ریزی برای هر ۲ بازی ۴ امتیاز در نظر گرفته بودیم و الان هم به آن رسیدیم ولی این تعطیلی لیگ برای ما اصلا خوبنیست چون تیم ما روبه رشد است. بالاخره ما دوران بدنسازی خوبی داشتیم و الان وقت نتیجه گیری بود با این حال باید به خاطر تیم ملی تحمل کرد.

قنبرزاده گفت: تیم ما مشکل مالی ندارد چون طوری با بازیکنان قرارداد بستیم و یارگیری کردیم که به مشکل نخوریم. تیم ما بودجه ای که دارد طبق آن یارگیری کردیم و طبیعی است که به مشکل نمی خوریم. ما قرارداد کهکشانی نبستیم که نگران باشیم. شما اگر نگاه کنید سال قبل یعقوب کریمی به تیم ما آمد و امسال هم پخته تر شده و هم پدیده. این سرمایه گذاری برای باشگاه و تیم ملی است. اگر می بینید باشگاه های بزرگ زیاد هزینه می کنند شاید به خاطر توقعات بالاست که مجبورند برنامه کوتاه مدت در پیش بگیرند با این حال هزینه کردن ضامن موفقیت نیست.

وی با اشاره به برتری پرگل نفت تهران مقابل آبادان که به برادرکشی تعبیر شده، تاکید کرد: راستش را بخواهید اصلا انتظار نداشتیم که ۶ گل به آنها بزنیم به خصوص این که تا دقیقه ۸۲، ۲ بر یک عقب بودیم ولی وقتی گل مساوی را زدیم، آنها به هم ریختند و گل های بعد حاصل شد. البته نیمه اول این بازی ۵، ۶ فرصت مسلم گلزنی ما به هدر رفت. این که چه تعبیری از این برد شده کاری ندارم. ما برادرکش نیستیم و فقط فوتبال خود را بازی کردیم. این تیم سال قبل هم بازی رفت و هم برگشت را از ما برد.

قنبرزاده با انتقاد از کارلوس کرش گفت: به اعتقاد من سرمربی تیم ملی نمی خواهد با دعوت کردن بازیکنان جدید ریسک کند. اگر عدالت رعایت می‌شد باید ۲، ۳ بازیکن از نفت تهران به تیم ملی دعوت می شدند. مکانی هم سال قبل و هم امسال عملکرد خیلی خوبی داخل دروازه داشته ولی می بینیم گلری که گل بد می خورد به تیم ملی دعوت می شود. یعقوب کریمی هم می توانست به تیم ملی دعوت شود چون واقعا پدیده این ۴ هفته بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391