برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی قسم خورد، قاسم پور کوتاه آمد

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۳۶ — گل

این روزها در محافل ورزشی کرمان بیش از هرکسی از ابراهیم قاسم پور صحبت می شود. مربی که پس از باخت تیمش به نفت تهران و مصاحبه هایی که انجام داد بیشتر از همه مورد توجه است.

ابراهیم قاسمپور

مربی تیم مس که بلافاصله پس از بازی با نفت تهران و شعارهایی که هواداران در حمایت از پرویز مظلومی علیه او سر دادند صراحتا مربی سابق مس را به داشتن رابطه پنهان با لیدرهای این تیم متهم کرده بود، حملات سفت و سختی به او انجام داد. البته این صحبت‌ها با واکنش ملایم مظلومی همراه بود و این مربی که فکر نمی کرد در زمان جدایی از تیم‌ها نیز حاشیه های لیگ برتر تا این حد گریبان او را می گیرد ضمن رد همه صحبت های قاسمپور از کرمانی‌ها خواست که دیگر او را تشویق نکنند. اما ظاهرا مظلومی صبح شنبه تماسی با قاسمپور برقرار می‌کند تا با او در رابطه با حرف هایش مستقیم صحبت کند. ظاهرا در این مکالمه که شکل دوستانه ای هم داشته است مظلومی برای قاسمپور قسم یاد می‌کند که هیچ ارتباطی با هواداران مس نداشته است و برای قاسمپور هیچ مشکلی ایجاد نکرده است صحبت هایی که ظاهرا سبب شده است مربی تیم مس به شدت از مواضع خود عقب بشیند و در جدیدترین صحبت های خود اعلام کرده است که حرف های او علیه مظلومی بیشتر به این خاطر بوده است که عده ای در باشگاه مس با قدرت از رابطه پنهانی مظلومی با هواداران برای او صحبت کرده اند و همین حرف‌ها سبب شده است که قاسمپور هم با قوت تمام از این رابطه پرده بردارد! به نظر می رسد قاسمپور قبل از قبول این حرف ها، خودش باید در رابطه با صحت آن‌ها دست به تحقیق بزند. به هر شکل باید دید این حرف‌ها در ادامه چه وضعیتی پیدا می‌کند و آیا قاسمپور باردیگر با نتایج تیمش اجازه می دهد شخص دیگری در ورزشگاه تشویق شود تا تبعات این چنینی داشته باشد و یا این قضیه در همین جا تمام خواهد شد؟! اما انتشار فیلمی از درگیری هواداران مس با قاسمپور در مقابل هتل جهانگردی کرمان نیز سبب شده است که نام قاسمپور این روزها زیاد بر سر زبان‌ها بیاید. فیلم مربوط به بعد از بازی مس و نفت تهران است که برروی یکی از سایت های خبری تحت عنوان چهارچشمی انتشار پیدا کرده است. در این فیلم قاسمپور و برخی از بازیکنان مس با تعدادی از هواداران مس تا آستانه درگیری فیزیکی هم می روند و در این میان شنیده شدن برخی حرف های منشوری از زبان قاسمپور در نوع خود به شدت عجیب می نماید! باید دید قاسمپور که فعلا با حجم وسیعی از حواشی سروکله می زند می تواند در نهایت با کسب یک نتیجه خوب برابر تراکتورسازی به یک آرامش به موقع دست پیدا کند و حواشی را با این نتیجه به میزان قابل توجهی کم کند؟! ظاهرا که تیم مس چاره دیگری برای برون رفت از این وضع جز کسب نتیجه خوب در تبریز و برابر تراکتورسازی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391