برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاسمپور:برخی برای به دست آوردن کار تیشه به ریشه این تیم می زنند

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۱ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان این سوال که چرا باید برخی لیدرهای ما شعار علیه من و در جهت حضور فلان سرمربی سر دهند؟ گفت: یک مربی تا چه اندازه باید به دنبال منافع خود باشد که برای بدست اوردن کار تا این اندازه تیشه به ریشه یک تیم بزند.

ابراهیم قاسمپور

"ابراهیم قاسمپور" در پایان دیدار تیم های مس کرمان و نفت تهران با اشاره به اینکه در مورد بازی صحبت زیادی ندارم، اظهار کرد: بازی را تلویزیون به صورت مستقیم پخش کرد و خیلی‌ها نحوه بازی تیم را دیده اند. به جرات و با شهامت می توانم عنوان کنم تیم مس در دو دیدار اخیر خود در برابر سپاهان قهرمان فصل گذشته و نفت تهران تیم پنج فصل گذشته ۱۰ تا ۱۲ موقعیت های گلزنی را از دست داده است.

وی افزود: تیم ما در بیشتر دقایق مسابقات خود فوتبال روان و خوبی را از خود به نمایش گذاشته است اما حداقل در این دو مسابقه ۵ موقیعت صددرصد گلزنی و چند موقعیت هفتاد تا ۸۰ درصدی گلزنی را از دست داده ایم.

سرمربی مس کرمان در خصوص نتیجه دیدار این تیم برابر نفت تهران گفت: فکر می کنم قسمت و مصلحت ما این نتیجه بوده است، وقتی ثانیه ۳۰ گل می خوریم و در ادامه این تعداد موقعیت گلزنی از دست می‌رود باید حتما حکمت و مصلحتی در آن نهفته باشد.

قاسمپور در ادامه با اشاره به برخی حواشی پایان دیدار مس در برابر نفت تهران، گفت: چرا باید یک عده از هواداران و لیدر های مس در ابتدای شروع مسابقات و هفته دوم در محل برگزاری مسابقات خانگی این تیم نام یک مربی را فریاد بزنند که خود مسئولان باشگاه در خصوص وجود برخی روابط میان این فرد و لیدرهای مس اذعان دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه جای تاسف دارد که یک فرد تا این اندازه منافع فردی خود را ارجح تر از منافع یک تیم و مردم یک استان بداند، گفت: این فرد آنقدر خود خواه است که برای بدست اوردن کار با این رفتار زشت خود تیشه به ریشه تیم می زند، البته گفته های من بر اساس مستندات و صحبت های مسئولان باشگاه است.

قاسمپور خاطرنشان کرد: البته از روز اولی که تمرینات مس در کرمان آغاز شد این روند آغاز شد و برخی آقایانی که از هفته دوم نامشان در کرمان شنیده می شود با برنامه ریزی به دنبال اهداف خود بوده اند.

وی تصریح کرد: از ان دسته از مربیان نیستم که به خاطر پول هر کاری را انجام دهم. متاسفانه فوتبال ما همین است و مشکلات زیادی دارد. باید عنوان کنم در کار این تیم از روز نخست کارشکنی های زیادی شده است و این مسئله از قبل از رفتن تیم به اردوی ترکیه شروع شد و تاکنون نیز ادامه یافته است.

قاسمپور با بیان اینکه برای اشخاصی که چوب لای چرخ این تیم می گذارند باید تاسف خورد، گفت: مسائلی مهمتر از پول نیز وجود دارد، هرگز ارزش های انسانی را نمی توان با پول خرید و فروخت. من بواسطه علاقه ای که به کارم دارم اینجا هستم و ریالی هم به فرد و یا شخصی محتاج نیستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391