برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاضی: ما را با کشتی فرنگی مقایسه نکنید

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۱ — گل

قاضی گفت: ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تیم ملی فوتبال در بازی های آینده موفق باشد و مطمئن باشید کم فروشی نمی کنیم.

محمد قاضی

محمد قاضی' پس از برگزاری تمرین روز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران، خود را در محاصره خبرنگارانی دید که از وی پرسیدند برای فوتبال ایران چه باید کرد که نتیجه ای همچون سایر رشته های ورزشی حاضر در بازی های المپیک لندن بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگاران اگر چه پاسخ مشخصی نداشت اما از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران دفاع کرد و گفت: نباید رشته های ورزشی را با هم مقایسه کرد چرا که دو مقوله جدا از هم هستند.

قاضی گفت: ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تیم ملی فوتبال در بازی های آینده موفق باشد و مطمئن باشید کم فروشی نمی کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه عملکرد ورزشکاران کشورمان در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن را زیر نظر دارد، گفت: عملکرد ورزشکاران ما در المپیک خیلی خوب بوده است.

قاضی به کشتی 'سعید عبد ولی' اشاره کرد و گفت: ناداوری در حق سعید عبد ولی مرا ناراحت کرد و امیدوارم مسوولان وزارت ورزش و جوانان به نحو شایسته ای از این قهرمان ارزشمند کشورمان تجلیل کنند.

وی در ادامه در خصوص اردوی داخلی و خارجی تیم ملی فوتبال گفت: برگزاری اردو پیش از دیدار با لبنان برای بازیکنان و کادر فنی اهمیت فراوانی دارد.

قاضی با اشاره به اردوی مجارستان افزود: این اردو بسیار مفید است چرا که یک بازی مهم برابر لبنان داریم و باید از شرایط بوجود آمده کمال بهره برداری را کرده تا در برابر لبنان پیروز شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391