برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلیچ: تقصیر گردان نیست!

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۳ — قدس آنلاین

وحید قلیچ مربی سابق دروازه بانهای پرسپولیس از عملکرد و صحبت‌های مانوئل خوزه خیلی ناراحت است و معتقد است که سرمربی سرخپوشان تهرانی به جای این حرفها باید به شاگردانش تاکتیک یاد بدهد.

امیر قلعه‌نوعی

*پرسپولیس چرا نتیجه نمی‌گیرد؟
**نمی‌دانم، جلسه کمیته فنی هم قبل از بازی با گهر برگزار شد و اعضای کمیته فنی دست به دست هم دادند و به دیدار بازیکنان رفتند و به آنها روحیه دادند اما نمی‌دانم چرا مقابل گهر نتیجه نگرفتند. به هر حال پرسپولیس یک ایرادی دارد.
*به نظر شما چه ایرادی دارد؟
**شاید ناهماهنگی بازیکنان است و شاید هم بازیکنان حرف مربی را نمی‌خوانند چون وقتی بازیکنان تعویضی به میدان می‌رفتند، در چهره آنها صلابت عوض کردن نتیجه دیده نمی‌شد. به نظر من مانوئل در بازی با گهر نباید علی کریمی را عوض می‌کرد چون کریمی بازیکن آس پرسپولیس است و همه فن حریف است اما خوزه با این کار دست خودش را خالی و تیم را تضعیف کرد.
*در مورد عملکرد شهاب گردان چه نظری دارید؟
**خیلی ضعیف است. گردان در ابومسلم و ذوب آهن خیلی خوب بود و بازی را درمی‌آورد و نمی‌دانم چرا اینطوری شده است. فکر می‌کنم مربی گلرهای تیم نتوانسته او را آماده کند. این اتفاقات تقصیر خود گردان نیست چون او گلر خیلی خوبی است و همیشه خوب کار می‌کرد. من بازیهای دوستانه قبل از فصل را دیدم که شهاب خیلی سرحال و شاد بود اما ببینید او چقدر سرخورده شده که روی زمین می‌نشیند و با ناامیدی بازی را می‌بییند. وقتی او را در این حالت دیدم، خیلی دلم سوخت.
*در مورد مسائل حتی پرسپولیس چه نظری دارید؟
**بهترین تاکتیک پرسپولیس اوت دستی شده است. از هر جایی توپ به اوت می‌رود، ماهینی بلند پرتاب می‌کند. علی علیزاده را هم می‌آوردند که اینقدر ماهینی به این طرف و آن طرف ندود. این تاکتیک را در گذشته علیزاده اجرا می‌کرد و می‌گفتند فوتبالدستی، الان هم فوتبالدستی است و چه فرقی با آن موقع کرده است. مانوئل می‌گوید جوجه را آخر پاییز می‌شمارند، وقتی امتیازات را از دست بدهند، دیگر فایده‌ای ندارد و جوجه‌ای نیست که بشمارند. مانوئل به جای اینکه تاکتیک یاد بچه‌های تیم بدهد، این حرفها را می‌زند. او گفته که تیمش مقابل گهر خوب بازی کرده است، اگر خوب بازی کرده بودند که گهر در آزادی پرسپولیس را نمی‌برد.
*اما بازی مساوی شد؟
**از نظر ما گهر این بازی را برد چون کمک داور اشتباه کرد. گل محمد پروین صد درصد درست بود. تیمی که بیاید جلوی ۸۰ هزار نفر مساوی از پرسپولیس بگیرد، یعنی برده است، پرسپولیس در همه پستها بازیکنان بزرگی دارد و حتی تیم‌های دیگر آرزو دارند بازیکنان ذخیره پرسپولیس را داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391