برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در فوتبال ایران چه خبر است؛‌ گم شدن ۶ میلیاردتومان در وانفسای مالی

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۶ — گل

اختلاف ۶ میلیارد تومانی یعنی صددرصد اختلاف، نکته خارق‌العاده و عجیب و غریبی است یادمان باشد این تفاوت چیز کوچکی نیست؛ ۶ میلیارد تومان است.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

شاید مهمترین بخش مجادله شب گذشته رویانیان و فتح‌الله‌زاده به آنجا بازمی‌گشت که محمد رویانیان در توصیف کارهایی که برای پرسپولیس و البته استقلال انجام داده است، اشاره‌ای به بودجه ۱۲ میلیاردی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس کرد. او گفت در مذاکرات مختلف با دهقان نماینده پیشین مجلس موفق شده این بودجه را در مجلس مصوب کند اما در همین اصناف فتح‌الله‌زاده که روی دور عصبانیت بود حرف رویانیان را رد کرد و گفت این بودجه ۶ میلیارد تومان است نه ۱۲ میلیارد تومان و تاکید کرد این ردیف بودجه بیرون آمده و منتشر شده و همه می‌توانند آن را ببینند که رویانیان دوباره حرف فتح‌الله‌زاده را رد کرد و روی عدد ۱۲ میلیارد تومان تاکید داشت.

اختلاف ۶ میلیارد تومانی یعنی صددرصد اختلاف، نکته خارق‌العاده و عجیب و غریبی است یادمان باشد این تفاوت چیز کوچکی نیست؛ ۶ میلیارد تومان است. اما فارق از اینکه با ۶ میلیارد تومان چه کارهایی که می‌شود انجام داد، این رقم ما را به یاد جمله‌ای از رسولی‌نژاد رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انداخت که در اوج درگیری با فتح‌الله‌زاده از گم شدن ۵ میلیارد تومان در باشگاه گفت و اینکه بودجه‌ای که او به عنوان عضو هیات مدیره از آن صحبت می‌کرد ۵ میلیارد تومان با آنچه که فتح‌الله‌زاده اعلام می‌کرد فرق داشت. البته این دو بعدها با هم آشتی کردند و به جز یک روزنامه ورزشی هم هیچ کس پیگیر این اختلاف حساب نشد اما واقعیت همانی است که دیشب آزارمان داد. اینکه خرده حساب‌های فوتبال ایران قابل اندازه‌گیری نیستند مثلا هنوز هیچ کس در مورد تعداد واقعی تماشاگران حاضر در ورزشگاه‌ها، میزان بلیت‌فروشی‌ها، تعداد طرفداران تیم‌ها و مبلغ قراردادها اطلاعات دقیقی ندارد... به خاطر داشته باشیم که عدم شفافیت تنها راه را برای فساد خواهد گشود. به نمایندگی از خوانندگان سایت گل در انتظار اعلام رسمی بودجه دولتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خواهیم ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391