برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گردان : کی روش، خاطرات بازی گهر را از یادم برد

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۵ — گل

مربیگری سلیقه‌ای است و من به نظرات کروش همیشه احترام گذاشته‌ام. حتی دیدید که وقتی اسم من در لیست نبود کوچکترین حرفی درباره تیم ملی و کروش نزدم.

شهاب گردان

نیمکت‌نشینی در بازی پرسپولیس – صبا هم باعث نشد تا کارلوس کروش چشم ببندد روی تجربیات شهاب گردان تا این دروازه‌بان ۲۸ ساله جانشین محسن فروزان شود و همراه سایر بازیکنان تیم ملی چمدان‌هایش را برای اردوی مجارستان ببندد.
شهاب گردان چهارشنبه شب به تیم ملی دعوت شد و بامداد پنج‌شنبه به مجارستان رفت. دروازه‌بان پرسپولیس در این بین پاسخگوی سوال‌های ایران ورزشی شد. سوال‌هایی درباره وضعیت پرسپولیس و دعوت به تیم ملی.

به تیم ملی دعوت شدی اما این بار با تأخیر چند ساعته. چه شد که به اردوی تیم ملی پیوستی؟
اول بگویم که خوشحالم دوباره به تیم ملی دعوت شدم اما از طرف دیگر ناراحتم که کار محسن فروزان برای این سفر درست نشد تا او هم همراه ما باشد. دوست داشتم در این اردو من و محسن با هم باشیم اما مشکلات ویزا باعث شد تا فروزان همراه ما به مجارستان نیاید.
به نظر اگر مشکل ویزای فروزان نبود به تیم ملی دعوت نمی‌شدی؟
مربیگری سلیقه‌ای است و من به نظرات کروش همیشه احترام گذاشته‌ام. حتی دیدید که وقتی اسم من در لیست نبود کوچکترین حرفی درباره تیم ملی و کروش نزدم. فکر می‌کنم همین که کروش اسمم را به لیست اضافه کرد تا مسافر مجارستان شوم نشان می‌دهد به من اعتماد دارد و چشم روی توانایی‌های من نبسته. کروش با این کار، خاطرات بازی پرسپولیس – گهر را از یادم برد.
فکر می‌کنی اردوی مجارستان برای تیم ملی کارساز است؟
چرا کارساز نباشد؟ یک اردوی اروپایی برگزار می‌کنیم و در روز پایانی آن روبروی تونس قرار می‌گیریم. بازی با تیم قدرتمندی چون تونس می‌تواند محک مناسبی برای تیم ملی باشد تا بتوانیم برای بازی مقابل لبنان به آمادگی صد درصد برسیم.
از بحث تیم ملی خارج شویم و برسیم به پرسپولیس. چه اتفاقی افتاده که پرسپولیس نمی‌تواند آن پرسپولیس واقعی باشد؟
واقعاً خودمان هم نمی‌دانیم چه شده. اگر می‌دانستیم که نقاط ضعف و قوتمان را برطرف می‌کردیم تا حریفان را یکی پس از دیگری شکست بدهیم. فکر می‌کنم گذشت زمان و رسیدن به هماهنگی ایده‌آل می‌تواند پرسپولیس را به روزهای اوج گذشته برگرداند.
خودت هم مقابل صبا بازی نکردی و نیلسون درون دروازه قرار گرفت. برای بازگشت به ترکیب اصلی چه برنامه‌ای داری؟
برنامه‌ام تنها تمرین کردن و رسیدن به اوج آمادگی است. تلاش می‌کنم و مبارزه تا دوباره به دروازه پرسپولیس برسم و در ترکیب اصلی قرار بگیرم. می‌خواهم جواب لطف تماشاگران را بدهیم. آنها در این چند وقت گذشته من را تنها نگذاشتند و همیشه مورد لطف قرار دادند. .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391