برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به زانو در آمدن شهاب!

سه‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۲۱ — گل

با هجمه ی مطالبی که در طی این یکسال از دربازه ی ۷ متری سرخ‌ها نوشته شده هیچ سنگر بانی نمیتواند موفقیتی کسب کند؛ آخر بیشتر ترس از گل خوردن دارد

شهاب گردان و تیم پرسپولیس

بی شک اگر مدیر با جبروت سرخ‌ها صحبت هایش در بازار نقل و انتقالات را مرور کند به حس شوخ طبعی خودش هم پی میبرد , " رویانیان میگفت : آسمیر را میخواهیم اما برای ذخیره ی گردان !!! " و یقینا خنده های تلخ دیگر نوشتن ندارد !
شاید دروازه بانان باید خدا را شکر کنند که اینجا در آمار پس از بازی سیو‌ها را نشان نمیدهند آخر آنجا بود که تازه گوشی دست خیلی‌ها می آمد که مثلا ۳ بازی و فقط ۲ سیو ! یکی گرفتن توپ دغاغله و دیگری ضربه ی ایستگاهی رضا حقیقی.
دروازه بانی تنها اشتباه نکردن نیست , بلکه تصحیح اشتباهاتیست که شاید دیگران انجام داده باشند.
زخم هوادار نمک پاشیدن ندارد , امابه جرات میتوان گفت با هجمه ی مطالبی که در طی این یکسال از دربازه ی ۷ متری سرخ‌ها نوشته شده هیچ سنگر بانی نمیتواند موفقیتی کسب کند؛ آخر بیشتر ترس از گل خوردن دارد تا شوق گل نخوردن !
راستی خیلی سعی کردم این را نگویم اما نمیشود : آقای گردان یادت باشد دو زانو نشستن و دست به چانه زدن و دهان را باز کردن نماد غیرت نیست !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391