برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گردان: حضور تماشاگران به بازی روح می‌دهد

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۴ — گل

ناشناخته بودن گهر کار ما را خیلی سخت‌تر کرده ولی اگر تمرکزمان را بیشتر کنیم با یک بازی خوب و یک نتیجه خیلی خوب، ۳ امتیاز را می‌گیریم

شهاب گردان

باخت‌های فصل تازه خیلی زود استارت خورد و حالا همه چشم دوخته‌اند به پرسپولیس که آیا توان جبران آن نخستین شکست را دارد یا نه. شکستی که شهاب گردان می‌گوید آن را سپرده به دست فراموشی و تأکید دارد که باور کنیم روی آن گل‌های خورده تقصیری نداشته. در عوض همه امیدهایش را گذاشته برای بازی پیش رو برابر گهر که ناشناخته‌ترین تیم لیگ برتر است و او و هم‌تیمی‌هایش باید فردا رودرروی آن بایستند.

گفته بودی بازی با فجر را یادت رفته؛ واقعاً دیگر به آن شکست فکر نمی‌کنی؟
نه دیگر! گفتم یادم رفته چون آن بازی را فراموش کرده‌ایم. یعنی باید فراموش کنیم وگرنه اگر بخواهیم هنوز به شکست در آن بازی فکر کنیم بازی با گهر را هم از دست می‌دهیم.

یکی از انتقادهایی که در مورد پرسپولیس زیاد می‌شنویم، سنگینی بدن بازیکنان است که انگار بعد از بدنسازی هنوز خود را آزاد نکرده؛ این را قبول داری؟
راستش نه چون از هیچ کدام از بچه‌ها نشنیده‌ام که بگویند مشکل بدنی دارند. واقعاً هم چنین مشکلی نیست.
پس دلیل باخت پرسپولیس چه بود؟
فوتبال برد و باخت دارد دیگر. ما هم یک نیمه خیلی خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم. دلایل باختمان را هم کادر فنی حتماً می‌داند و با تمرین‌هایی که می‌دهد اجازه تکرار آن اشتباه‌ها را نخواهد داد. الان هم اتفاق خاصی نیفتاده و ان‌شاءا... در بازی‌های بعدی جبران می‌کنیم.
خودت چقدر روی آن ۳ گل مقصر بودی؟
نبودم! من اگر مقصر باشم آنقدر شهامت دارم که به اشتباهم اعتراف کنم. همانطور که در بازی‌های تدارکاتی این کار را کرده بودم؛ ولی این بار تقصیری نداشتم و نهایت تلاشم را هم کردم.
به نظر می‌رسد شرایط بد گلرهای فصل پیش پرسپولیس که راحت گل می‌خوردند روی تو هم تأثیر گذاشته!
من اصلاً به این فکر نمی‌کنم که آنها چطور گل می‌خوردند. پارسال هرچه بوده تمام شده و اگر اتفاق خاصی نیفتد همه چیز خود به خود درست می‌شود.
بازی فردا با گهر را چطور می‌بینی؟
اینکه گهر تازه به لیگ برتر آمده و یک تیم ناشناخته است کار ما را سخت می‌کند. باز جای شکرش باقی است که تماشاگران هم به ما اضافه می‌شوند چون بازی کردن در حضور آنها یک جورهایی فرق می‌کند. با این همه باز می‌گویم که ناشناخته بودن گهر کار ما را خیلی سخت‌تر کرده ولی اگر تمرکزمان را بیشتر کنیم با یک بازی خوب و یک نتیجه خیلی خوب، ۳ امتیاز را می‌گیریم.
حضور تماشاگران در این راه چقدر کمکتان می‌کند؟
خب بازی کردن در حضور آنها خیلی فرق می‌کند. باشگاه پرسپولیس هواداران بسیار خوبی دارد که به بازی‌اش روح می‌دهند و من امیدوارم که در روز حضور هواداران در ورزشگاه یک نتیجه خیلی خوب بگیریم و شرمنده‌شان نشویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391