برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرحاشیه ترین بازی هفته دوم

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — بی باک

دیدار تیم های مس کرمان و نفت تهران در حالی برگزار شد که برخلاف انتظار همگان تبدیل به یکی از پر حاشیه ترین بازی های هفته دوم لیگ برتر شد و هواداران این تیم به دلیل نتایج ضعیف مس خواستار حضور مظلومی در این تیم شدند.

تیم مس کرمان و تیم نفت تهران

به نقل از مهر، دومین بازی مس کرمان نیز در لیگ برتر با شکست روبرو شد که نشان دهد دل نگرانی های خبرنگاران کرمانی از حضور سرمربی بی تجربه در لیگ برتر در این تیم بی دلیل نبوده است.
این بازی به یکی از پر حاشیه ترین دیدارهای فصل جاری تبدیل شد که به گوشه ای از این حواشی اشاره می شود.


- پیش از شروع بازی فرزاد حسین خانی کاپیتان تیم مس، مصطفی سیفی بازیکن فصل قبل این تیم را نزد هواداران مس برد که با تشویق شدید سیفی از سوی هواداران مس همراه بود. اما سیفی که به واسطه جدای اش از مس اصلا رابطه خوبی با ابرهیم قاسمپور مربی فصل قبل خود نداشت قبل از بازی به سمت او نرفت.
- در حالی که فصل قبل هواداران مس تمایلی برای حضور در ورزشگاه نداشتند نزدیک به نه هزار هوادار مس از این بازی استقبال کردند که به شدت جای امیدواری داشت. نکته عجیب اینکه اسکوربورد ورزشگاه تعداد آن‌ها را تنها ۳۵۰۰ نفر عنوان کرد! هرچند باخت خانگی مس شاید سبب شد که از هفته بعد تعداد اسکوربورد برای تماشاگران درست باشد!


- بعد از اخراج حمدی نژاد از تیم نفت، هواداران مس در حد به ثمر رسیدن گل برای تیم خود شادی کردند و با روشن کردن فشفشه در جایگاه تماشاگران رضایت خود را از این قضیه اعلام کردند!
- از دقیقه ۸۰ بازی به بعد تماشاگران که از سبک بازی تیم خود به شدت ناراحت بودند علیه ابراهیم قاسمپور شعار سر دادند. آن‌ها همچنین با شعار بازیکن بی غیرت نمی خواهیم علیه بازیکنان تیم خود نیز موضع گرفتند. در ادامه حسن واحدی قائم مقام باشگاه مس و یکی از اصلی ترین نفرات باشگاه در نقل و انتقالات تیم نیز با شعار اعتراضی هواداران روبرو شد.


- تماشاگران مس در ادامه اعتراض خود به تیمشان با تشویق سیفی اعتراضشان به قاسمپور را نشان دادند. آن‌ها همچنین پرویز مظلومی مربی فعلا بی تیم را هم تشویق کردند تا جانشین قاسمپور را نیز مشخص کنند!
- در روی سکوها درگیری های بعضا شدید بین هواداران مس رخ داد که با دخالت نیروی انتظامی نیز همراه شد.
- در پایان بازی و در حالی که فشفشه های هواداران مس روی دست آن‌ها مانده بود به نشانه اعتراض آن‌ها را داخل زمین انداختند تا بازی در اوقات تلف شده با وقفه روبرو شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391